Sayfa 2/77 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 613 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TARAF - Taraf Gazetecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Adamlar alacagını aldı satacagını sattı mayısı bekliyorlar bir gün bir daha aşagı cekerler sonkez sirkeleme için ondan sonra yukarı cıkar kimsede tutamaz

Esas

Alıntı Originally Posted by zafer52 Yazıyı Oku
    co in veren arkadaslarda bizi kullandı onun farkındamısınız yada bana oyle mi geldi kimsenin de günahını almak istemem. işine geldiği zman dalgalanmalar olduğu zman verdi co ini alta dayadı lotları satanlar korkudan sattı cıkar gibi yaptı alan aldı kullanıldık mı ne sonucta ekran onlarda
    iyilik yapıp **** verenlere böyle davranmamak lazım. itham ağır olmuş bence. sonuçta kimse sana al sat demedi. **** varmı dedik var deyip verdiler. bizde izledik.
    sonra niye kimse **** vermiyor deriz böyle...

öte yandan çok boktan bir kağıttayız dostum. sabahtan beri tüm kademeler alışlar satışlar toplam 15988 adet. benim elimdeki lotlardan bile az.
    satsam elimdekileri alacak yok. zaten bu fiyatlardan satmam maliyetim 3 lira. bu kağıdı elimden çıkardıktan sonra (zararına asla satmam) bir daha ikinci ulusal pazardan kağıt alırsam allah benim belamı versin...

Esas

Arkadaşlar Taraf mayıstan sonra nasıl bir hareket gerçekleştirir. Bilgisi dahilinde yorumlayabilecek var mi?

Esas

Alıntı Originally Posted by hasan36 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Taraf mayıstan sonra nasıl bir hareket gerçekleştirir. Bilgisi dahilinde yorumlayabilecek var mi?
    Mayıstan sonra herkes hareket beklıyor herkesın hareket bekledığı zamana hareket olmaz benim bildiğim...

öncesınde yada çok sonrasında yaparsa yapar özellikle mayısta yapmaz bence...

Esas

Alıntı Originally Posted by zafer52 Yazıyı Oku
    co in veren arkadaslarda bizi kullandı onun farkındamısınız yada bana oyle mi geldi kimsenin de günahını almak istemem. işine geldiği zman dalgalanmalar olduğu zman verdi co ini alta dayadı lotları satanlar korkudan sattı cıkar gibi yaptı alan aldı kullanıldık mı ne sonucta ekran onlarda
    Sanki bende öyle bir polüm yapıldı hissine kapıldım.Hisse hareketli, günlerde coin veren (Yinede kimsenin günahını alamam) şimdi ortada yok hatta esamesi bilem yok .. Eğerki kasıt varsa..Ne diyim Allah da ona coin me verir.
    Hemde kademe kademe göstere göstere ..
    Son düzenleme : krikocu; 09-04-2015 saat: 18:37. Sebep: imla

6. Esas

Cenaze dolayisıyla kapaliyiz.

Esas

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi) Ne güzel bir forum. Kafa rahat Kimsecikler yok. Uzun bir aradan sonra yine ağırlıklı olarak taraftayım. Nasıl bir his oluştuysa, kopamıyorum açıkçası

Esas

Alıntı Originally Posted by serdarmath Yazıyı Oku
    Cenaze dolayisıyla kapaliyiz.
    Çok güldüm gerçekten Cenaze dolayısıyla kapalıyız Tarafta kimsecikler kalmamış vay be

Sayfa 2/77 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •