Sayfa 158/159 İlkİlk ... 58108148156157158159 SonSon
Arama sonucu : 1272 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

Esas

aylık alanlar

Esas

satanlar

3. Esas

Bizim menkulun mal satması bana çok ilgnç geldi. uzun zamandır ne alır ne satardı. yorumunuz nedir.

Esas

Yorum yapacak taraf mı kaldı Erkan bey endeks 90 bin oldu şu fonun haline bak

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

5. Esas

Biraz düşününce aklıma şu geldi geçen haftalar birileri ufuku farketti hareket verince bizim menkul denen deyuslar satış yaparak gözdağı verip yükselmeyi engelledi. Daha önce aynı şeyi defalarca yaptılar. Bu hissede murat kan davası guduyor. Ama murat bu kadar paran seni kurtaramiyacak sanada pamuk tikaycaklar.

Esas

Açıkcası mal toplama gibi dertleri olduğunu düşünmüyorum hisseye hangi haber düşerse düşsün hareket etmiyor çok ilginç

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

Yönetim kurulumuz aşağıdaki hususları karar altına almıştır.
    Şirketimizin yönetim kurulu üyesi Hüseyin Avni METİNKALE'nin murahhas aza olarak görevlendirilmesine, şirketimiz gayrimenkul yönetim ve iş geliştirme grup direktörlüğüne Fahir ÇAM'ın ve şirketimiz mali işler müdürlüğüne Levent TAŞÇI'nın atanmasına karar verilmiştir.

8. Esas

Yıllardır yaptıkları tek şey şirketin ismini ve çalışanları değiştirmek. birazda ahlaklarını değişterseler.

Sayfa 158/159 İlkİlk ... 58108148156157158159 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •