Sayfa 101/294 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 801 - 808 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Esas

Birşeyler olduğu yok. Yıldız Holding kendince fırsatları değerlendiriyor. Bazı işlerden çıkıp-bazı işlere giriyor.
    Yıllardır yaptığı gibi...

Yatırımcısını bu kadar üzen, beklenti yaratıp yaratıp da balon oluşturan başka şirket var mıdır bilemiyorum.
    Otoyol projesi elimizden uçup gitti, Turkcell'e yatırım da kaçırıldı.
    Her yıl hani 1 milyar tl'lik yatırım yapılacak idi. Son iki yıldır yeni alınan bir şey olmadığı gibi, Türkiye Finans'taki payın satılması da yılan hikayesine döndü. Hani paylarınızın bir kısmını yabancı yatırımcılara satacaktınız? Ne oldu. Uyuyor musunuz?
    Ünlü-Co denen uşaklar da geçen Ekim ayı gibi hisse alım fiyatı başlangıcını 3,41'den başlatmışlardı. İnşallah o fiyatlardan almışsınızdır da elinizde patlamıştır uyanığın yamakları!
    Bu kadar beceriksizlik için pes demek lazım. Bir de yalancısınız kardeşim! Namazlarınızdan sonra yatırımcılarınızı mağdur ettiğiniz tövbe ediyor musunuz?
    Murat(öyle hitap etmemizi istiyor ya!) annesinin güzide anısına böyle mi sahip çıkıyor acaba? Yazıklar olsun.
    Adam gibi, bir söz söyleyin ve arkasında durun. Size güvenen yatırımcılar olarak başka bir şey istemiyoruz. Hisse fiyatınız yerlerde sürünüyor.
    BİM'le rekabet edeceğiz diye ortaya çıktınız. Şok'larda sattığınız ürünlerin yarısını kendiniz üretiyorsunuz. Slogan da harika, hem de doğru:"Hepsi iyi Marka-Fabrikadan Halka." Ama fiyatlarınız Bim'den daha uygun değil! Bu nasıl oluyor bir anlatın bakalım!

Hissenin ilk hareketinde elimde ne var yok satacağım. 4 yıldır bekliyorum. Bir cacık olmadı. Bundan sonra da olsa olsa ancak lapa olur.

Esas

Sn labrunda bu adamlara bel bağlamak büyük hata cidden. Kağıt sürünuyor resmen sahipsiz gibi. Bi haber bile gelmiyo artık. Ben de bekliyordum ama sene başında eyvallah cekip çıktım baska hisselerde daha iyi fırsatları kollayin bence. Zaman kaybı yazık oluyor. Ytd

3. Esas

Yok başka yatırımlarım da var. Sadece buna güvenmek avanaklık olurdu. Ancak bu kağıt beni fitil etti. Diyeceğim o ki sakın ha söylenenlere inanmayın. Kendileri bile inanmıyor.

Esas

Bu kağıt fiyasko bence. Ülker bunun kapısına kilit vurur yakında beceremedik diye! Ytd ytd

Esas

ülkerleri 18.15 ten satım 1.40 dan aranıza geldim, kısa vadeli olarak tabiki...ülkerin gazıyla biraz gidebilir gibi geldi.ama kağıt gerçekten tam boş,alım için bi bahane lazım...y.t.d.

Esas

bilançoda adamın niyeti fena gözüküyor,şirket zararda eder ama bunun amacı şirket yönetmek değil bizi düdüklemek,böyle saçma bilanço mu olur,küçük bir karla aranızdan ayrılıyorum.bitleri beslemenin anlamı yok .hepinize bol şans...y.t.d.

7. Esas

TÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi ve Boydak Holding CEO'su Memduh Boydak, erken seçimin ülkeye zarar vereceğine inandığını anlatırken, 'İşadamları, STK, kanaat önderlerinin ekseriyeti bu şekilde düşünmekle beraber kanaat bildirmekten çekiniyor ve görüşlerini tam söyleyemiyorlar' dedi. Tartışılan koalisyon görüşmeleri ile ilgili olarak Twitter hesabından değerlendirmelerde bulunan TÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi ve Boydak Holding CEO'su Memduh Boydak, 'Güzelim ülkemizde geometri ve matematiğin her şeklinin konuşulduğu, öğrenildiği, yaşandığı bir ortamdan geçiyoruz. Sonumuz hayrola inşallah' dedi. Boydak, 'Koalisyon imkanlarını zorlamamak, erken seçimi zorlamak halk iradesine siz yanlış yaptınız kararınızı gözden geçirin demenin fiili söylemidir' görüşünü savunurken, şu ifadeleri kullandı: 'Sözüm, bir kesime değil herkese yöneliktir. Ülkemizi erken seçimin olumsuz siyasi ortamına sokmama ve maddi kayıplar ve belirsizliklerdendir. İşadamları, STK, kanaat önderlerinin ekseriyeti bu şekilde düşünmekle beraber kanaat bildirmekten çekiniyor ve görüşlerini tam söyleyemiyorlar. Belirsizlik, terör ve kurlar böyle devam ederse ülkemizin güzide şirketleri ve vatandaşımızda ekonomik olarak zor günler yaşayacaktır.' -DHA-

NOT: TÜRKİYE FİNANSTAKİ BÜYÜK ORTAK OLDUĞUNDAN HABERİ EKLEDİM...
    Son düzenleme : erhanaxe; 19-08-2015 saat: 11:37.

8. Esas

yıldız holding, ihlâs holding gibi olabilir.....!!!!!!!!!!!!

Sayfa 101/294 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •