Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
Arama sonucu : 66 madde; 49 - 56 arası.

Konu: GPHOL-Global Liman İşletmeleri A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by kuzeykan Yazıyı Oku
    14 Mayıs diye biliyorum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Yatırım tavsiyesi değildir.
    teşekkür ederim..

Esas

Selamlar

Şirketin 2014 net karı 48.846.212 TL. Halka arz sonrası ödenmiş sermaye 90.000.000 TL'ye çıkacak. 23 den arz edildiğini varsaysak F/K 42 ler civarı çıkıyor. Bunca yatırımcı kuruluş 42 F/K'ya nasıl ucuz demiş?? Geleceğe dair göremediğimiz bir şeyler mi var?

Syg.

Esas

alanın elınde kalır bence...adamın adı kutman... bknz pegyo ve glbmen degerler... mılletın ocagna incir ağacı dikti...

Esas

şimdiye kadar yapılan halka arzların hangisi küçük yatırımcıya kazandırdı da bunlar kazandıracak.ytd

Esas

Herşeyin bir ilki olabileceğini düşünüyorum

Esas

hisse çok pahalı 48 milyon tl kar ediyo üstelik bodrum limanı işletme hakkı 1-2 yıl içinde bitip devlete devredilecek...karşılığında 1 milyar 800 milyon tl piyasa değeri üzerinden şirketi halka arz etmiş..

Esas

Aracı kurumlar paso milleti arıyor. Almaya yanaşan yok kağıdı. Beni arayan kurumum işte şöyle şirket böyle şirket arza katılacakmısınız diye beni aradı. Bu kadar övdüğünüz kağıt 40 larda fk ile arz ediliyor malum şelale arzı olacak bilginiz vardır heralde dedim. Biz sadece bilgilendiriyoruz dedi. Yok dedim siz millete kakalamaya çalışıyosunuz. Aracı kurum dediğin size komisyon ödeyen adamların hakkını gözetmektir bu mu gözetmek?? Bildiğin ittirmeye çalışıyorlar.

Esas

ATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. / - [GPHOL] 08.05.2015 10:38:54

Fiyat Tespit Raporu'na İlişkin Analist Raporu (Halka arza aracılık eden kuruluş dışında farklı bir kuruluş tarafından hazırlanan)

Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.-Global Liman İşletmeleri A.Ş. Halka Arzı Fiyat Tespit Raporu hakkında Değerlendirme ve Analiz Raporu
    http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=437587

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •