Sayfa 2/924 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7385 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EGEEN Ege Endustri Ve Ticaret Anonim A.Ş.

Esas

bazı yatırımcılar borsadan anlamıyor .hisseler neden prim yapar istikrarı neler destekler bu hissenin hızlı pirim yapmasında en büyük etken istikrarlı karını artırması bu karlılık bu şekilde devam ettiği sürece bu hisse 1000 tl yi bile görür .örnekmi isteyorsunuz bakın ybtaş neden 2160 tl de işlem görüyor .karlılık işte egeende karlılığını her bilançoda artırarak devam ettirdikce bu fiatlar çok ucuzdur .otokar zarar açıkladığı halde 96 00 tl de neden pahalı olmuyorda egeen süper bilançolar açıklıyorda pahalı olacak biraz borsada istikrarlı kar eden sirketlerin performanslarını araştırın be egeen i 60 00 tl den maliyetlendim nezaman 1000 00 TL nimn üzerini görürse o zaman satacağım

Esas

Satis kademeleri yine baya dolu alislar bos daha oncede belirtmistim nezaman satis dolu olsa goturuyor alis dolu olsa dusuruyor bakalim bu sefer nasil olacak

3. Esas

Geri alım bugün başladı işte geçen hafta satanların hepsi kuzu kuzu nasıl da geldi almaya

Esas

ne oldu şimdi neyin hareketiydi bu.. 246 TL de kalaydı iyiydi..

Esas

boş bir hareket birazdan 235 yakar

Esas

Alıntı Originally Posted by kervt Yazıyı Oku
    boş bir hareket birazdan 235 yakar
    yazdığımızda 242 olan hisse 236 şu an yazık valla 10 lot kademe kalkıyor

Esas

Alıntı Originally Posted by kervt Yazıyı Oku
    yazdığımızda 242 olan hisse 236 şu an yazık valla 10 lot kademe kalkıyor
    günlük fiyat hareketlerine çok takılmayın derken, siz anlık hareketlere dalıyorsunuz, ben hiç takılmayın derim eğer gün içi trade yapmıyorsanız hiç anlamı yok, hobi gibi takip ediyorsanız tahmin yürütmek hoşunuza gidiyorsa yine anlaşılır yoksa bu kadar kısa vadeli dalgalanmalara anlam yüklenemez, bugün için demiyorum ama genel olarak 2-3 ky birkaç kademe oynatabilir seneti, bu dalgacıklara fiyatın gidiş yönü konusunda genel anlam yüklenemez.

Esas

sabırlı olun arkadaşlar günlük fiyat hareketlerine takılmayın hisse hedefine eninde sonunda varır merak etmeyin.

Sayfa 2/924 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •