Sayfa 159/169 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon
Arama sonucu : 1349 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş Plastik İnşaat Malzemeleri A.Ş.

Esas

Sanki patron ben sattiramadim suna bir el atın demis gibi bir durum var. Ben bir ters durum göremiyorum. Bunu gerektirecek bir durum görmedim. Spk bizim görmediğimiz bir sey gorduyse bunu bize açıklamalı. Sonuçta bu şirkete parasını yatıran biziz. Ama ttazla etkileneceğini sanmıyorum. Zaten diger üstadlar da bunu soylemisler. YTD

Esas

Yarın taban açınca bist beni korumuş mu olacak şimdi ben anlamadım

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by Meddah1 Yazıyı Oku
    Sanki patron ben sattiramadim suna bir el atın demis gibi bir durum var. Ben bir ters durum göremiyorum. Bunu gerektirecek bir durum görmedim. Spk bizim görmediğimiz bir sey gorduyse bunu bize açıklamalı. Sonuçta bu şirkete parasını yatıran biziz. Ama ttazla etkileneceğini sanmıyorum. Zaten diger üstadlar da bunu soylemisler. YTD
    bencede.öyle bir durum yok.hisse kimsede yokki.öyle hergün yuzbinlerce lotta dönmüyodu.kademlerde bile 200,300 lotla işlem oluyodu.şirketin imkb de alım yapıyorum dediği tahtaya böyle brüt takas gelmesi cidden ilginç.desemki fiyatı 3 e 5 e katladı dikkat cekti.öyle bişeyde yok.10 yıldır aynı seviyelerde.

4. Esas

arkadaslar belkide yarın tavana yakın acarız. çokta kötümser olmayalım AFYON örneğni unutmayalım.

5. Esas

http://imageturko.com/?di=4EQH bugunku TAKASSSSSSSS

Esas

Alıntı Originally Posted by tuncayseyfettin Yazıyı Oku
    arkadaslar belkide yarın tavana yakın acarız. çokta kötümser olmayalım AFYON örneğni unutmayalım.
    benim inanın umrumda degil hissenin fiyatı.az bir lotum olduna o kadar sorun degil.ben asıl haksızlıga tahammülüm yokk.yani bu kararın adil olmadıgı, altında rant yattıgı düşüncesindeyim.bunu hazmedemiyorum.yarın spk ya ilk olcak ama bir maille şikayetimi bildircegim.kimse bencede panik yapmasın.acelesi olmayan için 3 ay cok degil. YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR.

Esas

Alıntı Originally Posted by tuncayseyfettin Yazıyı Oku
    afyon örnegi anlatırmısın ben bilmiyorum.gerci bu çok sıg.hacim yok.afyonla aynı olmayabilir.

8. Esas

Bence, danışıklı dövüş. Paniklet, sattır ve topla. Pimaş ın 1 aylık hareketine bak ve brüt takas başlat. Oh ne güzel, baktın legal yolla olmuyor, yaşasın illegalite. Kimse panik yapmasın arkadaşlar. Neticede sürekli işlem görmeye devam edecek. Biz ky olarak zaten açığa satış yapmıyorduk, çok fazla kredili Pimaş aldığımız da yok. Tek olumsuz yanı internet üzerinde değil de aracı kurumu arayarak al sat yapabileceğiz. Burada büyük bir oyunun senaryosu oynanıyor gibime geliyor. Final sahnesini merakla bekliyorum, hiç bir yere ayrılmadan.

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 159/169 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •