Sayfa 167/169 İlkİlk ... 67117157165166167168169 SonSon
Arama sonucu : 1349 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş Plastik İnşaat Malzemeleri A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by zenginim Yazıyı Oku
    Bir hafta önce yayındaydı şimdi yok
    http://www.colliers.com/tr-tr/turkey...yoluna-cepheli
    şirket kap'a gönderdiği haberde satmayı düşünüyoruz diyeli epey bi uzun zaman oldu.iki seçenek öne çıkıyor.ya sattı ilanı kaldırdı yada piyasalar sakinleşene kadar bu işi ertelemiş olabilir.yada hiçbiri.yani satış süreci devam ediyor.kap'a yeni bir haber düşmediği sürece enson gelen kap haberi geçerlidir.egpro yetkilileri tarafından yeni fabrikanın nisan gibi faaliyete geçeceği belirtilmişti.işte hem egpro hemde pimaş'ta bana göre büyük hikaye bu olmalı.açılacak fabrika avrupa dahil sektörünün en büyüğü olacak.arsa hikayesi elbette güzel bir hikaye ancak kalıcı olan yeni fabrikada pimaş markalı ürünlerden elde edilecek gelirler olsa gerek.arsa bir kere satılır ve hikaye biter.fabrika ise süreklilik arz eden yeni bir kulvar, yeni ufuklar demek.tabi daha önceleri alışık olunmayan yeni kâr rakamlarına dair güçlü beklentiler demek.kısacası fabrika önemli.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

Esas

Geçenlerde o bölgedeki arsa değerlerine baktım da hikâyenin büyüklüğünü daha da iyi anladım. Arsa hele hele o arsa değer kaybedecek bir gayrimenkul değil kesinlikle. Satarlarsa ne ala satmazlarsa vardır bildikleri elbet. Hem bir arkadaş sorduğunu söylemişti şirkete birkac gün evvel. Cevabı da paylaşmıştı burdan. Aracı kurum değişecektir ya da farklı bir plan vardır belki. Arsaya haciz konmuş gibi senaryolara ve garip ruh hallerine girmeye gerek yok. Şirketler ortada. YTD

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

Esas

hissede bugün temerrüt alışı olacak.bakalım satanı bulupta alabilecekler mi? .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

Esas

Alıntı Originally Posted by Hayki Yazıyı Oku
    hissede bugün temerrüt alışı olacak.bakalım satanı bulupta alabilecekler mi? .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Kac lot gorebiliyomusuniz.

Sent from my LG-H818 using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Kac lot gorebiliyomusuniz.

çok değil 6.990 lot.ancak şuan saat:11.13 ve hissede 15 lot işlem olduğunu düşünecek olursak pimaş için çoooooook çoooook fazla .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

Esas

Alıntı Originally Posted by Hayki Yazıyı Oku
    çok değil 6.990 lot.ancak şuan saat:11.13 ve hissede 15 lot işlem olduğunu düşünecek olursak pimaş için çoooooook çoooook fazla .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Kaptaki yazida satis sirasina girebilirsiniz demis.nasil oluyor tahtada alisa yazilimi su anda.kac liraya yaziyolar.birde size sunu sorcam.bu hissede aciga alis satis yasak degilmi. Bu kisi ne zaman acga satti.
    Birde boyle tahtada aciga spek harici satmak cesaret ister degilmi.sıg tahta..

Esas

15 lot ve 52,5 tl hacimle ilk seans kapandı gitti.brütte de olsa satıcısı bu kadar az bir tahta ben daha önce hiç görmedim.düşükten veya aktifinden satan olmayınca doğal olarak alabilende olamıyor.alacaksan çok üstlerde satan oluyor.onada mesafeli bir duruş olunca hacim görüntüsü böyle oluyor.bu böyle gitmez elbet.ederini veren hissesini alır.birileri halen anlayamadı galiba.pimaş özelinde konuşmak gerekirse, yok öyle üç kuruşa beleş köfte.durumun kıssadan izahı bu olsa gerek.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

8. Esas

Şirketin yatırımcı ilişkileri uzmanı ile görüştüm. Arsa satışında son durumu sordum. Piyasanın bu durgunluğunda satış için çok da hevesli değiliz. İstediğimiz rakam verilene kadar bekleyeceğiz, acelemiz yok, şeklinde cevap aldım.

Sayfa 167/169 İlkİlk ... 67117157165166167168169 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •