Sayfa 69/169 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 1349 madde; 545 - 552 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş Plastik İnşaat Malzemeleri A.Ş.

Esas

sonra 2.82 den decunick çagrı fiyatından dünyanın hissesini aldı.biz daha mı akıllı yatırımcıyız ki 2.00 tl den satıyoruz.
    Yatırım tavsiyesi degildir

Esas

arkadaşlar mutlu akü gibi pimasında gyo olarak ayrılması gündeme gelebilir diye düşünüyorum.şartlar sanki oraya gidiyor gibi.ozaman iyi şeyler olur gibi.genel merkezden belki bu ayrıntları görüşmek için geliyorlardır.

Esas

Gyo gibi düşünce yok.Arsa ile ilgili zaten son imar planı hazırlandı.son onay yeri büyükşehir belediyesinde.ticari imarlı arsa vasvına kavuşuyor.yani üzerine avm,büro,iş merkezi gibi yapılar yapılabilecek duruma geçiyor.önceden sanayi tesisi yapılabilir imarı vardı.
    Yatırım tavsiyesi degildir..

Esas

Decunick türkiyede yapacagı toplantı sonucu makinaların ne kadara kiraya verildigi,ne kadarının kaç paradan satılacagı gibi konuların açıklanmasını bekliyorum.
    yatırım tavsiyesi degildir

6. Esas

Sizi gördükçe. Birazdaha alayim diyorum valla. Ne ballandira ballandira anlatiyorsunuz.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    istanbul karagümrük
    Gönderi
    2,419

Esas

Ben şirketle görüştüğümde 1 hafta önce değerlemenin sürdüğü söylendi çünkü bütün kalıpların makinaların hepsinin tek tek değerlemesi yapılıyor bir de arkadaşın biri hala sanki kağıt prim yapmış zirvelerinde biz de pazarlıyormuşuz gibi yazılar yazıyor başka forumda bedellinin nasıl ödeneceğini bile bilmiyor herkesten yardım istiyor.... Burada akıl vermeye çalışıyor bak bakalım kağıt 4 üzerinden gelmiş tarihi desteğinden yukarı dönmüş zarar açıklayan yapısından kurtulmuş ve hala kağıdı ballandırıyormuşuz sanki Alın diye yalvarıyoruZ ben portföyü daha da artıracağım diğer kağıdımdan buraya geçeceğim malum olumsuza duyurulur bir de 1.60 bekleyen elinde niye hisse taşır anlamıyorum ytd

Esas

Sayfa 69/169 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •