Sayfa 2/477 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3814 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GLYHO - Global Yatırım Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by supi68 Yazıyı Oku
    Günaydın ortaklar herkes için hayırlı ve kazançlı olur umarım.
    Aklıma şu takıldı halka arz talep durumu için en azından bir iki satır açıklama şu ana kadar yapılabilirdi ama maalesef yapılmadı/düşündürücü? Bu durum ve bilanço beklentisi baskı ya da götürme enstrümanı olarak kullanılacak mıdır?
    Bu arada Sayın Borsata abimizin genel/detay/ara yorumlarına gerçekten ihtiyaç duymaktayım küsmesi çok büyük kayıp olmuş bence kendisine ve entellektüelliğine müteşekkirim buradan saygılarımı iletirim her şey gönlünce olur.
    Keyifli ve bol kazançlı günler ola.
    merhabalar.. Sayın Supi68 büyük ihtimalle halka arz sonuçları ve bilanço beklentisi baskı yada götürme enstrümanı olarak kullanılacaktır. Yoksa halka arz sonuçlarını çoktan açıklarlardı. Ben şahsen iyi bilanço bekliyorum. Aynı zamanda Temettünün önünün de açılacağını düşünüyorum. Bu tabiiki benim görüşüm.
    Bu zamana kadar Km'nın dürüst olmadığını her yazışımda dile getirdim. Ama;Artık şirketi nasıl 25 milyon dolarlık şirket değilse, Km'nın zihniyetinin de aynı olmadığını düşünüyorum.Herkese iyi hafta sonları...selam ve saygılar.

Esas

Alıntı Originally Posted by gunmel Yazıyı Oku
    merhabalar.. Sayın Supi68 büyük ihtimalle halka arz sonuçları ve bilanço beklentisi baskı yada götürme enstrümanı olarak kullanılacaktır. Yoksa halka arz sonuçlarını çoktan açıklarlardı. Ben şahsen iyi bilanço bekliyorum. Aynı zamanda Temettünün önünün de açılacağını düşünüyorum. Bu tabiiki benim görüşüm.
    Bu zamana kadar Km'nın dürüst olmadığını her yazışımda dile getirdim. Ama;Artık şirketi nasıl 25 milyon dolarlık şirket değilse, Km'nın zihniyetinin de aynı olmadığını düşünüyorum.Herkese iyi hafta sonları...selam ve saygılar.
    Merhabalar Sayın Gunmel izahatınız için teşekkür ederim iyi tatiller ve bol kazançlar. YTD.

Esas

yeni başlık herkese hayırlı olsun.

4. Esas

Geçen bin sayfa acı dolu idi. Ben de önümüzdeki bin sayfada olmam diyordum ama filmin sonunu merak ediyorum herkese hayırlı olsun yeni sayfa güzel günler göreceğiz güneşli günler inşallah...

Esas

Esas

teşekkürler sn. canalay
    takas değişimlerini olumlu olarak yorumladım ben..
    citi son gün satış yapmış ama citi ve deutsche hem aylık hem de haftalıkta artırmışlar. garanti ise resmen abanmış...
    hem haftalık hem de aylıkta en ciddi satıcılar iş ve global görünüyor. global belki de gphol tahtası için burada satış yapmış olabilir diye düşünüyorum şahsen...
    şahane pazarlar....

Esas

e hala haber yok. kutiiiii

Esas

Haber yarın seans acilana kadar gelmezse tahtaya bi etkisi olur mu sizce?
    Son düzenleme : Kaleeska; 10-05-2015 saat: 16:09.

Sayfa 2/477 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •