Sayfa 377/477 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon
Arama sonucu : 3814 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: GLYHO - Global Yatırım Holding A.Ş.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

yine yapmış yapacağını
    1,49 > 1,64
    1,46 > 1,68
    1,51 > 1,69
    1,58 > 1,??

Son düzenleme : laguna; 28-06-2016 saat: 14:08.

2. Esas

Eline sağlık ben yazayım dedim siz anlatmışsınız. Maniplasyon var deyince elinde bunun delili olması lazım yoksa maniplasyon var demek de bir nevi maniplasyondur. YTD

3. Esas

bu tahtada her seyin kralı var spekülasyon manipulasyon aşk kin nefret ne ararsan var. değilmiki bir şirketin sahibi hiç bir acıklama yapmadan alım yada satım yapıyor tahtada al sana manupulasyon kar geliceğini bilecek alıs yapacak baska bir sey olacak satıs yapacak yok öyle iş. Alım yapacak patron cıkıp asgari bir sene önceden diyecekki piyasadan su kadarlık kağıdımı geri alacağım basım ustune o zaman yap burda öyle bir sey var mı ? yok bi bakıyorsun almıs bi bakıyorsun satmıs şirket elinde bilgiler elinde bunun adı ne oluyor.? bir acıklasın

Esas

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    bu tahtada her seyin kralı var spekülasyon manipulasyon aşk kin nefret ne ararsan var. değilmiki bir şirketin sahibi hiç bir acıklama yapmadan alım yada satım yapıyor tahtada al sana manupulasyon kar geliceğini bilecek alıs yapacak baska bir sey olacak satıs yapacak yok öyle iş. Alım yapacak patron cıkıp asgari bir sene önceden diyecekki piyasadan su kadarlık kağıdımı geri alacağım basım ustune o zaman yap burda öyle bir sey var mı ? yok bi bakıyorsun almıs bi bakıyorsun satmıs şirket elinde bilgiler elinde bunun adı ne oluyor.? bir acıklasın
    Sayın beşiktask haklısınız. Maalesef öyle.Bu kağıt düşsede çıksada bu şirket ve patronu için yazdıklarınız doğru.
    Bu hisse belki fiyat anlamıda çok iyi yerlere gelebilir.Ama Sayın KM'nın yaptıklarını başta ben ve yatırımcılar unutmayacaktır.
    Saygılarımla....

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

endeks sakinken agresif yükselişler yapıyor. endeks coşkuya geçtiğinde kademe kademe düşüyor geldi 1,57 ye.
    kapanışı 1,56 yapmazsa iyi..

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

patronun dünkü alımları şaka gibi... yatırımcıyı perişan etmekte borsa kralı...

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

piyasanın en güvensiz koltuğunda oturunca ne yapacağını şaşırdı
    birileri buna aynaya bakmayı bıraktırsın, kimse artık globali takmıyor,
    devamlı içi boş haberleri piyasaya yayıp kendini tescillemekten sıkılmadı..
    90 lı yıllarda yiyordu millet ama artık şimdi kimin ne mal olduğunu biliyor.
    bu kadar açık yatırımcı avlama yapılmazki
    tüm halka açık şirketleri sadece borsa için açılmış kağıt pazarlayan getirisi hiç olmamış devamlı kandırmaca üzere kurulu sistem..

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

birileri buna şirketleri borsada halka açıp kağıt pazarlamanın günah olduğunu söylesin.
    ayıp işler yapmasın artık yaşını başını aldı para bir yere kadar
    öbür tarafta limanlar gazlar gyo lar menkuller para etmiyor desin
    hisse senedi ile giriş yapılmıyor oraya onuda söylesin

Sayfa 377/477 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •