Sayfa 467/477 İlkİlk ... 367417457465466467468469 ... SonSon
Arama sonucu : 3814 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: GLYHO - Global Yatırım Holding A.Ş.

Esas

S.a merhabalar....Bu hissede canı yanan biri olarak şunu söyleyebilirim.İlk söyleyeceğim şey.Artık bu hissede hisse almak ve satmanın riskinin artacağı bir döneme giriyoruz.Sayın Km kendisine ve şirketine olan güvensizliği inşallah temennim odur ki silmek isteyecektir.Artık dünyamızda ve ülkemizdeki riskler iyice arttı.özellikle benim çapımda bir yatırımcının borsada bu hissede olması afedersiniz aptallıktır.Siz bakmayın benim şirkete güvendiğime.işin kötüsü bu kadar yaşanılana rağmen,bazen ümidimi kestiğim zaman olmasına rağmen,arkadaşlarımın benle dalga geçmesine rağmen ben bu hissenin iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum.ha bunun terside olabilir.Ama Km'nın değiştiğine artık inanmak istiyorum.Şirket zaten büyük bir şirket...Ha bakın bunun hisse fiyatı arttığı için de yazmıyorum.zaten hala zararda olup ekstreme bakamıyorum bile....
    Yine nacizane düşüncem bu hisseye bu fiyatlardan girmek bile iyidir.Şahsen bundan önceki riskleri almamış olup, 11 sene bekleyen bu hissenin kahrını çeken birinden daha ucuz maliyetle şirkete ortak olmuş olursunuz.şahsen yine Bu hisseye Herşeyden arınmış dürüst bir patronun kağıdını bu fiyatlardan almak yerine 2,5-3 belki dahada yüksek fiyatlardan almayı yeğlerim.Saygılarımla.....Allahım herkese kalbine göre versin....

2. Esas

Sayın gummel hissenin çoğu manipilatörün elinde.Son kalan yatırımcıları da bezdirip ellerindeki hisselerin peşinde.Şu anda bir tehlikesi yok.Fakat yine londrada halka arzlar ,limanlar,patogonyada uranyum madenleri gibi hikayeler çıkmaya başlarsa birde medyada reklam kanpanyası varsa hiç düşünmeden satıp çıkmak lazım.Şimdi toplama aşamasında sessiz sezsiz topluyor.Manipilatörün elinde hisse olmasa idi şu anda hisse 1 tl nin altına inmişti bile .Çünkü 1 milyar dolara yakın borcu var.Elindeki malın hatrına burda tutuyor.ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by SÜRÜCÜ Yazıyı Oku
    Sayın gummel hissenin çoğu manipilatörün elinde.Son kalan yatırımcıları da bezdirip ellerindeki hisselerin peşinde.Şu anda bir tehlikesi yok.Fakat yine londrada halka arzlar ,limanlar,patogonyada uranyum madenleri gibi hikayeler çıkmaya başlarsa birde medyada reklam kanpanyası varsa hiç düşünmeden satıp çıkmak lazım.Şimdi toplama aşamasında sessiz sezsiz topluyor.Manipilatörün elinde hisse olmasa idi şu anda hisse 1 tl nin altına inmişti bile .Çünkü 1 milyar dolara yakın borcu var.Elindeki malın hatrına burda tutuyor.ytd
    en son kap haberinde şirket değerinin borçları karşılama oaranı %140

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Gyo bilançoda holdingi devamlı aşağıya çekiyordu
    Bunu boşuna yapmadılar
    Zaten kutimanyum holding hissesi dışında diğer yan şirketleri çöpe atmış durumda

5. Esas

Alıntı Originally Posted by alex13 Yazıyı Oku
    Gyo bilançoda holdingi devamlı aşağıya çekiyordu
    Bunu boşuna yapmadılar
    Zaten kutimanyum holding hissesi dışında diğer yan şirketleri çöpe atmış durumda
    gayrimenkullerin galataportda oldugunu biliyormusun.van avm.nin değerini biliyormusun.denizli projesinin agustosta biteceğini biliyormusun.50 milyon dolar ankara dogalgaz ihale bedeli mahkemesini biliyormusun.son genel kurul hazirun cetvelindeki yabancı hissedarları biliyormusun.ezbere konuşmak kolay biraz bilgi ve belgeyle yorum yapında katkınız olsun.sağlıkla iyi günler dileklerimle

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Sen uranyum maden galataport palavralarını biliyormusun
    Van avm nasıl pegyodan alaaşağı holdinge geçirildi biliyomısun
    Denizli sümer 10 sene önce başlayıp 6 blok otel hastane diye başlayıp sonu belli olmayan proje olduğunu biliyomusun
    Yapılabilecek en kötü ticari yatırım sümeravm yi gördünmü hiç gidip gezdinmi
    Kıbrıs projesini duydunmu
    Limanları halka açıyoruz deyip dünyayı kandırdığını biliyormusun
    Telekonferans niye bitti biliyormusun
    Döviz borcunu biliyormusun
    Ben bu arkadaşın net holdingte çalıştığı zamanları biliyorum
    Pegyoyu kardeşi 500 milyon luk şirket yapacağız deyip 10 milyon dolara yıllarca bastırıldığını biliyormusun
    Herkes bunların ne olduğunu biliyorda bence bir tek sen bilmiyorsun
    Ne belgesi herşey ortada zaten
    Ha birde menkul değerleri var c grubu gözaltında bilşyormusun
    Holdig binası vakıflardan kiralık biliyormusun

7. Esas

Alıntı Originally Posted by alex13 Yazıyı Oku
    Sen uranyum maden galataport palavralarını biliyormusun
    Van avm nasıl pegyodan alaaşağı holdinge geçirildi biliyomısun
    Denizli sümer 10 sene önce başlayıp 6 blok otel hastane diye başlayıp sonu belli olmayan proje olduğunu biliyomusun
    Yapılabilecek en kötü ticari yatırım sümeravm yi gördünmü hiç gidip gezdinmi
    Kıbrıs projesini duydunmu
    Limanları halka açıyoruz deyip dünyayı kandırdığını biliyormusun
    Telekonferans niye bitti biliyormusun
    Döviz borcunu biliyormusun
    Ben bu arkadaşın net holdingte çalıştığı zamanları biliyorum
    Pegyoyu kardeşi 500 milyon luk şirket yapacağız deyip 10 milyon dolara yıllarca bastırıldığını biliyormusun
    Herkes bunların ne olduğunu biliyorda bence bir tek sen bilmiyorsun
    Ne belgesi herşey ortada zaten
    Ha birde menkul değerleri var c grubu gözaltında bilşyormusun
    Holdig binası vakıflardan kiralık biliyormusun
    pegyodan değerleme yapılarak alındı.zaten ıkisinin de hakim ortağı değilmi.denizli iş merkezi evet gecikti ama ağustosta bitiyor.kıbrıs projesini evet bilmiyoru.liman hakka arzındaki etik olmayan davranışını tsvip etmek elbette mümkün değil.ama size şunu söyleyebilirim son genel kurula elektronik ortamda katılacagımı bildirmiş ve o genel kurula katılarak pegyodan alınan gayrımenkulller ve liman halka arzı ile ilgili konuda hakkımızı helal etmediğini belirttim.peki siz muhtemelen istanbuldasınızdır genel kurula katılıp neden birkaç kelime etmediniz burda kendimiz calıp kendimiz oynamıyalım.sağlıkla kalın

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Genel kurula katılınca ne oluyor katılan yatırımcılar var yazıyorlar ne değişiyor
    10 yıldır palavra dinliyoruz
    Pd/dd bak ne halde duruyor niye yabancı almıyor
    Aptalmı onlar
    Pegyo 3 bedelli 1 sermaye azaltımı gördü yıllarca 30 kuruşlarda bırakıldı
    Holding ile aynı fiatta iken onu uçurdu hiç bedelli yapmadı 3 lirayı gördü
    Perayı ise gömdü
    Bu dolandırıcılık değilmi sence
    İkiside kendi şirketi ona niye üvey evlat muamelesi de holdinge kıyak
    Kaç kişinin vebali var kaç kişinin yuvasını yıktı
    Şimdi çıkıp kağıdı öveceğine geçmişe bak ne mal olduklarını gör
    Pegyo 5/1 fiatına duruyor nasıl duruyor düşün bakalım
    2.5 - 3 lira olması gerekirken