Sayfa 11/589 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4706 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by skycaptain06 Yazıyı Oku
    GUF ne bekliyordun acikcasi anlamadim
    Mujdat usku lotlari cihana verdigindr zaten bu durum olmustu cihanin satacagi belliydi
    Adam satip alacagini tahsil etti
    Ama burda bazilarinin dedigi gibi kuruslara dusmedi hisse
    Bence cok guzel oldu 1.25de bu is bitti
    Ayrica imtiyazli hisseleri gormezden gelmesin kimse
    A grubu bir lot icin 200.000 odemisti mujdat uslu

M. Uslu'nun şu fiyat aralığından şu kadar lot aldım haberini bekliyordum. Bu adamın satacak lotu kalmadı, cihanda da enverde de yok eee şimdi ne olacak sizce? virman yapılacak bir imtiyazlı hisseler kaldı, başka?

Esas

Şirketimizin tüm ortaklarımıza hayırlı olmasını dilerim. Her ne kadar benim hissem çok az (küçük yatırımcı) olsa da , şirketimizin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bütün ortaklara hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
    Jeneratör firmamızın dünya lideri olması dileğiyle...

3. Esas

Ne güzel söyledin işte Guf satılacak hisse kalmadı. Problem kalmadı. su an korkmaya gerek kalmadı artık
    Artık önümüz açık hayırlı olsun

4. Esas

hersey guzel satilacak hissse kalmadi ama..gordugumuz kadariyla su anda ky hissede oldukca fazla...gerci elinde yuklu mal olan yoktur..cok ugrasmadan yukari hareketle ky yi cok rahat doker sanirim..gecen seneden beri kapa olumlu hicbir haber dusmuyordu gecen gune kadar..biliyorsunuz gecen sene hergun ihale satis haberleri ile hisseyi kac liraya cikarttilar..insallah bundan sonra uslu elindeki haberleri pompalamaya baslar..

Esas

Alıntı Originally Posted by skycaptain06 Yazıyı Oku
    Ne güzel söyledin işte Guf satılacak hisse kalmadı. Problem kalmadı. su an korkmaya gerek kalmadı artık
    Artık önümüz açık hayırlı olsun

Hayırlı olur inşallah arkadaşım, bir emekli hocamın bunlara yatırdığı parayı kaç gündür düşünüyorum. Umarım kar ederek ayrılma imkanı olur, hem onun hem tüm ky dostların, zira bu adamların çevirdikleri bunca dolabın amacını hepimiz az çok biliyoruz.

6. Esas

kuruslara dusurmeden bu isi bitmis guzel oldu hayirli olsun

Esas

Alıntı Originally Posted by batıkosman Yazıyı Oku
    ....uslu rehin ipotek icra riskine karsi hisseleri yandaslarinin hesaplarinda toplamis olabilir..
    Bu 4 milyon lot muabbetinin başından beri benimde aklımdaki ihtimal bu. Kendi adındaki hisseleri hülle ile sağlama alması Müjonun.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by GOLDENGATE Yazıyı Oku
    haydi kalk ayağa, yürü güneşe...

Sayfa 11/589 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •