Sayfa 1/589 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4706 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

***ICGYH***BORSA İSTANBUL A.Ş.( Pazar - İşlem Kodu Değişikliği )
    *** Pazar - İşlem Kodu Değişikliği -: İşlem sırası 29.04.2013 tarihinde saat 09:51:02 itibariyle geçici olarak işleme kapatılan ve Kurumsal Ürünler Pazarı'nda Piyasa Yapıcılı Sürekli Müzayede yöntemi ile işlem görmekte olan Mustafa Yılmaz Yatırım Ortaklığı A.Ş. (MYZYO.E) payları, 02.05.2013 tarihinden itibaren İCG Yatırım Holding A.Ş. ünvanı ile Gözaltı Pazarı'nda Tek Fiyat yöntemi ile işlem görmeye başlayacaktır. Şirketin 02.05.2013 tarihinden itibaren işlem kodu "ICGYH" olacaktır.

Eski Unvan : İCG YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
    Yeni Unvan : GEN YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ

İCG YATIRIM HOLDİNG A.Ş. / GENYH [] 10.01.2014 15:06:29

Unvan Değişikliği

Ortaklığın Adresi : ACIBADEM MAH. ACIBADEM CAD. NO:172 GÜVENCEL APT. D:6 ÜSKÜDAR-İSTANBUL
    Telefon ve Faks No. : 0216 3258480 - 0216 3258435
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0216 3258480 - 0216 3258435
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : 10.01.2014
    Özet Bilgi : ŞİRKET ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ

Eski Unvan : İCG YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
    Yeni Unvan : GEN YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
    Unvan Değişikliğinin Tescil Tarihi : 09.01.2014

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

2. Esas

sırayla sayfaları okuyordum. bir şey farkettim, önceki konuda 1000 sayfa varken birden 990 sayfaya düştü.
    egeninincisi yüzünden silindi sanrırım.
    silinmesi de mantıklıydı. adamın 5 tane yorumunu sırayla okusanız ne kadar tutarsız konuştuğunu anlarsınız.
    neyse forumu ve hisseyi takibe devam.

Esas

yeni başlık hayırlı olsun
    formu savaş alanına çevirenlerden temizleyen yönetime teşekürler

4. Esas

Egeninincisi = egehoca
    Aynı reeldeki ezikliğin klavyeden çıkarılması sendromu var
    3 kuruş parasıyla tahta yapıyor , yalan yanlış ve eksik bilgilerle al sat tut diyor.
    İşin kötüsü etkilenen var.Ya sayın zmoğlu , her kötü yorum sonrası gelip panik içerikli mesajlar atıyorsunuz.Ya madem bu kadar bilgisizsiniz ne diye gözaltı hissesi aldınız bu bir? İkincisi madem her olumsuz yoruma onay veriyorsun sat da kurtul ya ? Madem daha da düşecek ver tabana git ? Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Bu Genpower Genyh le mahkemelikse 0,20 lerden 0,80 lere neden çıktı?

Genyh 2,85 lere çıktığı için mi?

Silinen sayfalarda birisi mahkemelik diye yazmıştıda o yüzden soruyorum belki yazıyı yanlışta anlamış olabilirim

Bu mahkeme 4 Haziran da diye biliyorum

KAP ta gönderilen haber GENPOWER ı ilgilendirmiyor mu onun sayfasına bu haber düşmemîş

Bu iki kağıdı takip ediyorum bir miktarda GENPOWER aldım GENYH dende almayı planlıyorum ama hiç durulmuyor cesaret edemedim

Yanlışlarım varsa bu kağıttaki üstatlar dan düzeltmesi isterim biraz acemice ve yanlış sorular sormuş olabilirim kusuruma bakmasınlar yanlış yönlendirme yapmak istemem

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

o mahkeme genpower holding i zarara ugratan latek 'le ilgili genyh ' alakası yok. ytd..

Esas

Bir yandan yüklü satış var diger yandan karşılayan birileri var.....

Çıkarım 1: Sık sık spek adamları hisseyi kotuluyorsa neden ve nicin kötüler....60 krş da alın çıkacak hisse demeyip neden 30 krş düşecek batacak dedi sonra 2.85 oldu....ky.nin çıkarını dusunmediklerinin ıspatı bence.

Çıkarım 2 : Hissemizde Olası bir devlet haczinde ayni asya bankta oldugu gibi hissedarlara dokunulmaz patron değişir fakat cogunluk hisseler kimde ise zarar etmeyen gene odur....patron kamufle olmuştur diyebilirmiyiz....

cikarim 3: Asya banka devlet el koydu iyileştirip satacagiz diye aciklama yapti.....jeneratöre de el koyar iyilestirip satacam derse % 92 si borsada olan şirkette prosedür nasil uygulanır.....

KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKCA....HAK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKCA....!!!

8. Esas

Neden hissemize devlet el koysun ki mahsenli

Sayfa 1/589 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •