Sayfa 101/685 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5475 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ANSA - Ansa Yatırım Holding A.Ş

1. Esas

Merhabalar.
    Aranıza yeni katıldım sayılır bu süre içerisinde yalnız yorumlarınızı okumakla yetindim.Ancak gördüğüm kadarıyla bir küskünlük var son zamanlarda yapılan yorumlarda atışmalar,sataşmalar görüyorum.tabii haksızda sayılmazsınız kim istemezki almış olduğu,yatırım yaptığı senedin prim yapmamasını.Hissenet forum sayfalarını incelerseniz böyle bir çok mesajla karşılaşabilirsiniz.Bir örnek isterseniz goldaş şubat,mart sayfalarına bakarsanız patronlara küfretmeye varan yazılar görürsünüz ama şimdi herkez halinden memnun.IBTYO'ya gelirsek şimdilik kötü yönetiliyor olabilir,ama şirket zararmı etmiş hayır,fiatı yüksekmi hayır piyasa değeri hala sermayesinin altında.O zaman ne yapmalı.Eğer bir çok Ky nin yaptığı gibi zararınada olup satıp çıkalımmı?
    Hayır bence fiat düştükçe takviye alışlarla maliyeti düşürmek daha faydalı olacaktır ve bir çok küçük yatımcının yaptığı gibi fiat yükseldikten sonra alış yapacağımıza eğer şirkete hala güvenimiz kaldıysa şimdiden alarak beklemek daha doğru olacak gibime geliyor.Adı yatırım ortaklığı!yatırımları bu gün yerine yarını düşünerek yapmak gerekiyor.Kızmadan, kırılmadan,birbirimizi kırmadan beklemek veya beklemek istemiyorsak çıkıp gitmek en iyisi olur tabii bunlar benim yıllardan beri edindiğim tecrübe belki katılırsınız belki katılmazsınız.Herkeze bol kazançlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by mehmets Yazıyı Oku
    Merhabalar.
    Aranıza yeni katıldım sayılır bu süre içerisinde yalnız yorumlarınızı okumakla yetindim.Ancak gördüğüm kadarıyla bir küskünlük var son zamanlarda yapılan yorumlarda atışmalar,sataşmalar görüyorum.tabii haksızda sayılmazsınız kim istemezki almış olduğu,yatırım yaptığı senedin prim yapmamasını.Hissenet forum sayfalarını incelerseniz böyle bir çok mesajla karşılaşabilirsiniz.Bir örnek isterseniz goldaş şubat,mart sayfalarına bakarsanız patronlara küfretmeye varan yazılar görürsünüz ama şimdi herkez halinden memnun.IBTYO'ya gelirsek şimdilik kötü yönetiliyor olabilir,ama şirket zararmı etmiş hayır,fiatı yüksekmi hayır piyasa değeri hala sermayesinin altında.O zaman ne yapmalı.Eğer bir çok Ky nin yaptığı gibi zararınada olup satıp çıkalımmı?
    Hayır bence fiat düştükçe takviye alışlarla maliyeti düşürmek daha faydalı olacaktır ve bir çok küçük yatımcının yaptığı gibi fiat yükseldikten sonra alış yapacağımıza eğer şirkete hala güvenimiz kaldıysa şimdiden alarak beklemek daha doğru olacak gibime geliyor.Adı yatırım ortaklığı!yatırımları bu gün yerine yarını düşünerek yapmak gerekiyor.Kızmadan, kırılmadan,birbirimizi kırmadan beklemek veya beklemek istemiyorsak çıkıp gitmek en iyisi olur tabii bunlar benim yıllardan beri edindiğim tecrübe belki katılırsınız belki katılmazsınız.Herkeze bol kazançlar.
    kardeş sen ne diyosun millet 2 den beri maliyet düşürüyo maliyet düştükce kağıtta düşüyo grafiğine bi bak kim kalmışki tahtada grup falan yok sahipsiz bir ky tahtası daha ama herşeye rağmen 0,84 de ikili dip yapıp teknik olarak tepki verir gibime geliyor bekliyoruz bakalım gelcekmi teknik olarak gelcek gibi duruyo bekliyoruzzz

Esas

Katılıyorum size akide Herkesin beklentise de aşağı yönde,

4. Esas

Akide kardeş benim nedemek istediğimi anlamadın galiba.
    Bu hissenin ocak fiatı 0.78 ,nisan fiatı ise 2.08 neden küçükyatırımcı 0.78 den almıyorda fiat 2 ye çıktıktan sonra alıp oraya gelecek diye bekleyip yem oluyor.
    Fiat 0.97-0.98 portföy değeri 1.09

Esas

02/11, 16:48:43

***ibtyo*** infotrend b tipi menkul kiymetler yatirim ortakligi
    a.s.'nden gelen yazi: sirketimiz yonetim kurulu bugun yaptigi
    yonetim kurulu toplantisinda;
    02/11/2007 tarihi itibari ile sirketimiz yonetim kurulu uyeliginden
    istifa eden aslihan balaban'in istifasinin kabulune ve imza yetkisinin
    kaldirilmasina, yukarida yer alan aciklamalarin ticaret siciline
    tescil ve ilan ettirilmesine, soz konusu atama ve degisikliklerle
    ilgili olarak sermaye piyasasi kurulu, imkb, takasbank, mkk ve
    tspakb'ne bilgi verilmesine oy birligi ile karar verilmistir.
    ***ibtyo***

6. Esas

Alıntı Originally Posted by akide Yazıyı Oku
    hele bi gelsin 0,90 a belki alırım belki diyorum 0,84 de olabilir gelince görüşürüz dostum benim (yatırım tavsiyesi değildir serbest piyasa alan alsın satan satsın benim gibi aşşayı bekliyen beklesin demi yani)
    bende sana uyacam 1 hafta evvel 96 dan aldıklarımı 98den sattım eee bi bildiginiz vardır bekleyelim bakalım 90ı

7. Esas ibtyo

yeter ama artık

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    Ministry Of Finance
    Gönderi
    1,677

Esas

infotrend b tipi menkul kiymetler yatirim ortakligi
    a.s.'nin 19.11.2007 tarihli yazisi asagiya cikarilmistir. "sirketimizin
    19/11/2007 tarihinde, saat 10.00'da, sirket merkez adresi olan