Sayfa 170/670 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 5355 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: KIPA Tesco Kipa

1. Esas

Alıntı Originally Posted by panaitouos Yazıyı Oku
    bir hisse bir seans içinde %20 nasıl düşer. yani 2. seansta düşüş %40 mı olacak. ?
    Hadi biz aldık bu arkadaşlar ne yapsın spk bu haksız satışı durdurması gerekiyor tmsf el koysun
    Bu arada arkadaşım bir gün içerisinde %20 den fazla düşümez

2. Esas

Alıntı Originally Posted by selser77 Yazıyı Oku
    Hadi biz aldık bu arkadaşlar ne yapsın spk bu haksız satışı durdurması gerekiyor tmsf el koysun
    Bu arada arkadaşım bir gün içerisinde %20 den fazla düşümez
    %19 düşmüş ben mi yanlış anladım. 2. seansta da %19 düşerse günlük % 36-37 düşüş olmuyor mu?

3. Esas

%19 düşmüş ben mi yanlış anladım. 2. seansta da %19 düşerse günlük % 36-37 düşüş olmuyor mu?
    Tek seans imkb

4. Esas

%19 -20 mi dusecek diyen arkadas uzak dur borsadan ilk ve son olsun. Yuzde yirmi alt ve ust fark siniri. Ne bu oranin altinda eksi ne de bu oranin ustunde arti olamaz

5. Esas

Tek seans uygulaması var maksimum bu kadar düşer bugün arkası yarın maalesef .

Esas

Hissedarlar için SPK ya başvuru örnegini öteki köyde yayınladım.

Burada resim ekleyemiyorum maalesef.

Yükleme başarısız diyor ...

'Diktatörlüklerde kent yoktur, çünkü gözaltında olan her sey küçüktür' Herta Müller

Esas

arkadaşım şu moral bozukluğu ile bilerek böyle sorular sorup sıkıntımızı bi nebze bile olsa gidermek istediğini düşünüyorum, yoksa ki bu bilgiyle yatırım yapıyorsan vah ki ne vah
    yine de bilale anlatır gibi anlatmaya çalışırsak, bir hisse bi önceki gün kapanış fiyatından sonra taban ve tavan fiyatları %20 artı ve eksi olarak belirlenir ve o fiyatın dışında hareket edemez. yani bugün burdan aşağı düşme durumu söz konusu değil, sen 1.ve 2. seans olarak algıyosun heralde, artık tek seans olduğu için kafan karışmış olabilir

Esas

Hisseda olarak genel kurullarda katılma hakkı var. Mudahele edilebilir. Bi avukat onculugunde bıseyşer yapılması gerek. Spk yatırımcıyı korumalı Migros 0,23 e almıs yok 10 kurusa almıs cagrı muafıyetı yapıpda %5 e 300 m o dicekmıs bızı nıye ılgılendırıyorkı. Kipa sorumlu bundan adam gıbı sırket olsaydı bu fiyatlara getirtmeseydi. Sirket istemediği surece bu fiytalara hısse gelmezdi.

Sayfa 170/670 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •