Sayfa 3/536 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4287 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by mikronezya Yazıyı Oku
    güzel yazmışsınız ama bir iki konuda itirazım var

1) satın alma gücünüzdeki değişikliği de bir zahmet hesaplasaydınız ?

eleştiri yapacağım diye bazı gerçekleri görmemezlikten gelmemek lazım

ben de eleştiriyorum, memnun değilim ama satın alma gücünün nasıl değiştiğinin farkındayım
    yiğidi öldür hakkını ver demişler

herhangi bir ürünü almak için geçmişte kaç saat çalışıyorduk, şimdi kaç saat hesaplamak lazım

yıllar önce 37 ekran televizyonu 12 taksitle alıp, her ay elimdeki kartla taksidi yatırmaya gittiğimi dün gibi hatırlorum

150 bin (eski para) tl ile göreve başladığımda 51 ekran renkli tv ler 450 bin tl idi

güneydoğuda asteğmenlik yaparken izine geldiğimde 2 aylık maaşımla tek kapı buzdolabı almıştım (o dönem doğudaki asteğmen maaşı batıdakinin 2 katı iidi)

2) çevrede herkes borçlu demişsiniz.

tüketim toplumu olduğumuz için ihtiyaçlar değil arzular karşılanmaya çalışşılıyor
    ihtiyaçların sınırı var arzu ve isteklerde sınır yok. dolayısıyla insanlar bunun bilincinde olmadığı sürece tüketim hep artacak borçlar her zaman olacak
    Komşum tekstil üretim ve satışı yapıyor. bizim 2 maaşla bir takım elbiseyi bir yılllık taksitle aldığımız dönemlerde, komşum,
    O kadar çok para kazanıyorduk ki, her akşam alsancakta güzel kızlarla takılıyorduk. masamııza yaklaşan kedilere köpeklere balık ve çöp şiş ısmarlıyorduk.
    Şu dönemde de özellikle emlak işi yapanlar alsancakta kedi köperklere çöp şiş balık ısmarlıyorlar.
    İnşallah biz yatırım yapanların da kedi köpeklere çöp şiş balık ısmarlayacak, alsancakta güzel kızlarla vakit geçirecegi günler gelir

Esas

Arkadaşlar neler oluyor , bir habermi var?

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,203

Esas

Biraz almıştık aşağılardan ama daha düşermiki diye beklemedeydim, sevincimiz buruk oldu )) bugünkü çıkışın sebebini biliyormuyuz?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by onnn Yazıyı Oku
    Biraz almıştık aşağılardan ama daha düşermiki diye beklemedeydim, sevincimiz buruk oldu )) bugünkü çıkışın sebebini biliyormuyuz?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Senin öyle benimde ;
    ucuz kalan başka hissede 1-2 gün trade yapıp geri gelirim dedim. Aylardır düşen bagfs %5,5 arttı. Bir benmi yük olmuştum sana be GENCER BABA...

5. Esas

neyse biraz hareketlendik galiba....

benim şahsi hedefim kısa vadede 15 uzun vade 30 tl li seviyeler

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Aydın-Ankara
    Gönderi
    693

Esas

Hayırdır ne oldu bu bokfaşa uyuz uyuz gidiyordu
    bir habermi var arkadaşlar

Esas

Endeks 90 bin de olsa bu yine 15 görmeyecek gibi.

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    NAZİLLİ
    Gönderi
    1,345

Esas

Alıntı Originally Posted by yaneli Yazıyı Oku
    arkadaşlar neler oluyor , bir habermi var?
    yatırımcıyı seviyorlar güzel güzel hırpalamadan seviyorlar,

Sayfa 3/536 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •