Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 73 - 80 arası.

Konu: 2.El Oto Öneriniz Ne olurdu??

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    DENİZLİ
    Gönderi
    1,894

Esas

Alıntı Originally Posted by MuDo Yazıyı Oku
    Yanıt sorunun içinde saklı aslında
    Sn Gemici Ferrari dedi ama malesef...Caddy de düşündüklerim arasında değil...

Sn emrefb1'in önerileri doğrultusunda sanırım opel ve honda daha makul geliyor. İlginçtir VW Golf ve Opel Corsa için bir yanıt gelmedi. Tabi daha çok arkadaşlar kendi kullandıkları markaları öneriyor, kendi arkadaşlarımda da aynısı olmakta.. Bu durumda Karar vermekte zorlaşmakta...

Yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler...
    dostum ben bora kullanıyorum şu an..çok cazip aldım..piyasa ederinin en az 4-5 aşşağısı satmıyorum biniyorum..ama çok kibar araba...konfor mükemmel ama biraz sert araç kullanmayı seviyorsan golf ve boralar gelmez..dayanıklılık olarak opel çok sağlam..ben galeriye gelen her astrayı fiyatı uyduktan sonra alırım..en fazla 2 hafta durur..kendimdee kullanıyorum ve gayet aracı her türlü sıkıştırmaya stabilize yolda kullanmaya karşılık taş gibi..honda da çok güzel bi araç..performans çok güzel tek kusuru lastik uğultusu alması..diğer bakımlardna gayet güzel..toyotaya göre hem göze daha hitap eder ve altı biraz daha yüksektir..corsaya gelince o paraların arabası değil..

Esas

Alıntı Originally Posted by greenleaf Yazıyı Oku
    bence o konuda peugeot iyi. gerci bu ara fransız malları cok revacta ya halkımız akın akın fransızlara ne iyi ettiniz de soykırım kararını aldınız demekle mesgul..
    Aynen yazdığın gibi,karşılaştığım 2 trafik kazasında da peugeot yolcuları sağlam idi.
    birincisi mercedes ile peugeot yüksek hızda hatalı sollama nedeni ile karşılıklı çarpışmış idi. Her iki araç dan yaralanan yok idi.
    ikincisi BMW ile peugeot idi BMW sürücüsünde hafif yaralanma vardı peugeot da birşey yok idi.
    Otomobil alırken güvenliği mutlaka düşünün derim.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

pejo alacağına arabasız gez otobüse bilet atmadan kaçak bin daha iyi

Esas

Alıntı Originally Posted by emref1 Yazıyı Oku
    dostum ben bora kullanıyorum şu an..çok cazip aldım..piyasa ederinin en az 4-5 aşşağısı satmıyorum biniyorum..ama çok kibar araba...konfor mükemmel ama biraz sert araç kullanmayı seviyorsan golf ve boralar gelmez..dayanıklılık olarak opel çok sağlam..ben galeriye gelen her astrayı fiyatı uyduktan sonra alırım..en fazla 2 hafta durur..kendimdee kullanıyorum ve gayet aracı her türlü sıkıştırmaya stabilize yolda kullanmaya karşılık taş gibi..honda da çok güzel bi araç..performans çok güzel tek kusuru lastik uğultusu alması..diğer bakımlardna gayet güzel..toyotaya göre hem göze daha hitap eder ve altı biraz daha yüksektir..corsaya gelince o paraların arabası değil..
    opel gm yedek parcası ucuz.. aksarayda hakkaten cok makul fiyata alabilirsiniz. ama goze hitapta mazdayı tek gecerim..ve elektonik saglamlıgında.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    DENİZLİ
    Gönderi
    1,894

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    GeMicİ ekolünün simgelerinden
    Gönderi
    6,177

Esas

Alıntı Originally Posted by gemici Yazıyı Oku
    aslında ferrari önerdik ama para az mış bizde kediyi önerdik 2. öneri olarak...o da olmazsa benim oğlanın uk arabası var temiz onu önereceğim
    abı marka ve model alabilirmıyız bırde kac pil yakıyo bunlar

ben dersem sahsen honda derım cunku honda hayat onda
    cok da ciddiyım

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    https://www.facebook.com/htgyhy
    Gönderi
    11,716
    Blog Yazıları
    4

Esas

Alıntı Originally Posted by Detay Yazıyı Oku
    abı marka ve model alabilirmıyız bırde kac pil yakıyo bunlar

ben dersem sahsen honda derım cunku honda hayat onda
    cok da ciddiyım
    madem ki çok ciddisin evlen derim ben..

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    GeMicİ ekolünün simgelerinden
    Gönderi
    6,177

Esas

Alıntı Originally Posted by gemici Yazıyı Oku
    madem ki çok ciddisin evlen derim ben..
    bulamadın kı elı yuzu duzgun bır kız sana guvendık sende yalan oldun anca pilli oyuncak satıyosun hahahahahaha

Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •