Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 17 - 24 arası.

Konu: LUKSK Lüks Kadife

Esas

2012 yılının başlarına 3.20 lerden aldığım (gerçi ekranı açıp bakmıyorum bile ne zamandan beri) heyecansız, bitik, saatlerce bir lot işlem olmayan, koskoca bir seansı 50 100 tl lik işlem hacimleri ile kapatabilen ve hala BİST te bulunmaya devam eden hisse, nerdeyse 4 yıl geçmiş bir arpa boyu yol almamış.Takdiri okuyanlara bırakıyorum Böyle hisseleri atın borsadan da bizim gibi acemiler alamasın be kardeşim .Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Her an 3 üstü deneyecek gibi duruyor, takip...

Esas

Alıntı Originally Posted by pardon Yazıyı Oku
    Denese ne olur denemese ne olur. Mal aynı mal...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by pardon Yazıyı Oku
    Bu kağıdın 8 lira olması gerekirdi en az .....

Esas

Alıntı Originally Posted by kanaryam2007 Yazıyı Oku
    Bu kağıdın 8 lira olması gerekirdi en az .....
    çok sığ,patron isterse 8'de olur,18'de...

Esas

Çok sığ,mal alıp satmak pek mümkün değil, mal almak epey zaman alacak; tahta biraz derinlik kazansa herşey daha kolay olacak...

Esas

Alıntı Originally Posted by guilius Yazıyı Oku
    2012 yılının başlarına 3.20 lerden aldığım (gerçi ekranı açıp bakmıyorum bile ne zamandan beri) heyecansız, bitik, saatlerce bir lot işlem olmayan, koskoca bir seansı 50 100 tl lik işlem hacimleri ile kapatabilen ve hala BİST te bulunmaya devam eden hisse, nerdeyse 4 yıl geçmiş bir arpa boyu yol almamış.Takdiri okuyanlara bırakıyorum Böyle hisseleri atın borsadan da bizim gibi acemiler alamasın be kardeşim .Yatırım tavsiyesi değildir.

aynı tarihte, aynı maliyetten beni de düdüklediler... ben aldım ve alınca arka arkaya 4 taban geldi..

6 ay bekledim, 1 yıl bekledim, 2 yıl bekledim.. adam benden daha inatçı çıktı.. benim gibi salağı nerede bulacak ki bir daha ?..

hacim de yok, benden başka alıcı da yok.. al-sat yapıp maliyet de düşüremiyon.. naapcan ?? mal gibi bekliyecen.. bekle babam bekle..

sonra, O kazandı..

ben tövbe ettim..

hacim yoksa girmem.. bu tür hisselere girmek kolay, ama çıkmak zordur.. tavsiye değildir.. siz yine kendi bildiğinizi yapın efendim.. kolay gelsin..

Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku

aynı tarihte, aynı maliyetten beni de düdüklediler... ben aldım ve alınca arka arkaya 4 taban geldi..

6 ay bekledim, 1 yıl bekledim, 2 yıl bekledim.. adam benden daha inatçı çıktı.. benim gibi salağı nerede bulacak ki bir daha ?..

hacim de yok, benden başka alıcı da yok.. al-sat yapıp maliyet de düşüremiyon.. naapcan ?? mal gibi bekliyecen.. bekle babam bekle..

sonra, O kazandı..

ben tövbe ettim..

hacim yoksa girmem.. bu tür hisselere girmek kolay, ama çıkmak zordur.. tavsiye değildir.. siz yine kendi bildiğinizi yapın efendim.. kolay gelsin..
    bu fiyatlardan satıcak varsa BEN ALIRIM selamın aleyküm geldim 16 dan selamlar

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •