Sayfa 3/749 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5990 madde; 17 - 24 arası.

Konu: NTTUR - Net Turizm Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Esas

Allahım sana şükürler olsun, 5 seneden beri zarardaydım, 2.27 olursa zararım kapanmış olacak.

Esas

Alıntı Originally Posted by merlinmer Yazıyı Oku
    Allahım sana şükürler olsun, 5 seneden beri zarardaydım, 2.27 olursa zararım kapanmış olacak.
    Sizin adınıza sevindim,

Sizdeki sabır bende olsa, hiç böyle hisselerle uğraşmam, alırım konya çimento, karton, göltaş vs. vs. gibi hisseleri, yüksek oranlı bedelsiz beklerim, gelmese bile her yıl temettüsü yatıyor nasıl olsa...

Esas

Şu hesap doğru mudur:

Diyelim ki elimde 100 bin lot nttur var. yani 187 bin tl

Buna karşılık bana 100 bin X 0.7234= 72 bin lot nthol üm olacak.

Şu an nthol 3,32 civarında seyrediyor. 3,32 X 72 bin= 239 bin tl

Esas

Alıntı Originally Posted by backmax Yazıyı Oku
    Şu hesap doğru mudur:

Diyelim ki elimde 100 bin lot nttur var. yani 187 bin tl

Buna karşılık bana 100 bin X 0.7234= 72 bin lot nthol üm olacak.

Şu an nthol 3,32 civarında seyrediyor. 3,32 X 72 bin= 239 bin tl
    hesap yöntemi dogrudur evet

5. Esas

Birleşme nezaman olur ve birleşme sonrası için durum ne olur varmı fikri olan..?
    Alamadıkları netturların 250 bini bende ve hedefim 5 liraydı satış için.. 1997 den beri elimde nthol ve nttur herzaman bulunur 3-5 yılda bir kazandırır diğer yıllarda hep biriktirmişimdir. Mesela 2008 de elimde 72 kuruş maliyetli 100 bin nt hol varken kredi çekerek 28 kuruşa düştüğünde 100 bin daha alıp 1.78 den satmıştım. Sonra bu parayla nttur aldım çeşitli fiyatlardan ortalama maliyet 85 kuruş civarı ve 2012 yılından beri bekliyorum.. Değişik br psikolojidir bu nthol ve nttur yatırımcısı olmak herkesin yapabileceği yada dayanabileceği birşey değil.. Bol kazançlar dilerim..��

Esas

2 seans açılış seansına 2 seviyesinden satış göndermiştim 2.06 dan gerçekleşti...(yanlış yapmış olabilirim)

Benim hedefim 2 seviyesiydi hedefim gerçekleşti....

Ben kazandım benden alanda kazansın...

Ayrılma hakkı vede değiştirme oranı ortalaması kıyaslanınca daha yolu olabilir ama bana bu seviye yeterli dedim...

Burada uzun yıllar bekleyen kişiler olduğu yazılardan anlaşılmakta herkese hayırlı kazançlar dilerim...

YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE OLAMAZ..

Esas

Peki neden düşüyor şimdi...ilk seans kapanışın altına düştü.. Birileri toplu toplu satıyor...

8. Esas

Hiç kimse bır şey yazmıyor dede allah gozunu doyursu n. P

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 3/749 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •