Sayfa 1/749 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5990 madde; 1 - 8 arası.

Konu: NTTUR - Net Turizm Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas NTTUR - Net Turizm Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Buradan devam edelim.
    Unutulmayacaksınız.

Forum Kuralları

Söz, büyüdür. Sözcüklerin büyüsü vardır.

Esas

KAP'ta Hurriyet ve Doğan gazetecilik yeni değerleme raporu yayınlanmış... çok benzer bir değer çıkabilir...Özkaynak ve Piyas Çarpanları ve Piyasa değeri kullanılmış...Özkaynak ve Piyasa çarpanları birbirine çok yakın çıkmış...bizim rapor da aynı yönde gelebilir...Aynı firma yapıyor ve aynı faaliyet alanı...daha da umutlandırıcı...

YTD

Esas

SONUÇ kısmında;
    ÖZKAYNAK DEĞERİNİN %50 si,
    PİYASA ÇARPANLARI %25
    PİYASA DEĞERİNİN ise %25 i baz alınmış.
    Oldukça OLUMLU olmuş bence.
    0,6 dan düşük olmayacağı kesin gibi (şahsi fikrim olup dikkate almayınız.)
    YTD.

Esas

2 /10 / 2015 cuma günü alanlar--------------------------satanlar
    garanti yat-------------251 167---------------------------cıtı--------158 836-- lot
    halk yat----------------- 99 247---------------------------tacirler-----74 154------
    iş yat---------------------60 064---------------------------atığ yat----50 000-------
    yapı kredi----------------17 749---------------------------piramit-----45 000------
    marbaş-------------------10 000-------------------------- deniz-------43 721------
    diğerleri------------------ 11 000-------------------------- diğerleri---77 516------

Esas

Arkadaşlar öncelikle yeni sayfamız hayırlı olsun.

Yeni sayfamızla birlikte tüm NTTUR ve NTHOL yatırımcılarına güzel ve kârlı bir döneminde başlangıcı olmasını temenni ediyorum.

Esas

Eylül sonu Ekim başında açıklanacağı beklenen ve tahmin edilen raporun bende bu hafta geleceğini düşünüyorum. AKHİSAR arkadaşımızın da belirttiği gibi çok düşük bir oran çıkacağını sanmıyorum. Tahmini en düşük 0,55 bile 1,8 ler civarı hissemizin fiyatı olur. Bu fiyatta şu anki fiyatımızın üstünde bir rakam olduğu için aşırı bir kaybımızın olacağını düşünmüyorum.

Şayet gerçek bir değerleme ve gerçekten hakkaniyet esasları göz önüne alınırsa 1,10 tl temettü verebilecek bir hissenin + Bodrum Milas Projesi + Kıbrıs + NTHOL payları gibi varlıklar hesaplanırsa birleşme oranı tahmin edilen oranların bile üstüne çıkabilir.

Yani kısacası en kötü ihtimalle bile gerçek bir değerleme yapılırsa bizim NTTUR hissemiz için 2,8 gibi fiyatlar hâyâl değil.

Kesinlikle şahsi fikrim olup kimseyi bağlamaz.

Y.T.D.

Esas

Tahtamız son haftada sığlaşması ve işlem hareketlerinin azalması yakın zamanda haberin geleceğinin göstergesi diye tahmin ediyorum.

Çipraz Kıbrıs diyor.

A.B.D. Kıbrıs diyor.

Erdoğan Kıbrıs diyor.

Avrupa Kıbrıs diyor.

Herkes istiyor.

Bir anlaşırlar ve adaya Türkiye dışında bir ülkeden uçak inmeye başlayacak olursa veya haberi gelirse o zaman hissenin bu baskılanmasına verilecek tepkinin ne ölçüde sert olacağını göreceğiz.

Belki de hissedeki bu hareketsizlik fırtına öncesi sessizliktir. Kim bilir ?

Y.T.D.

Esas

http://www.abhaber.com/kasulidiskibr...nde-kapanacak/
    Rum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis, Kıbrıs sorununda bütün başlıkların birkaç ay sürecek bir al-ver sürecinde kapanacağını söyledi. Kasulidis, ayrıca Kıbrıs sorunu için "Akıncı ile çözmezsek, kimseyle çözmeyiz." dedi.
    YTD.

Sayfa 1/749 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •