Sayfa 59/109 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 867 madde; 465 - 472 arası.

Konu: EGHOL - EGS Holding

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Açılacağı söylenerek elinde olanlara ümit veriliyor.Açılırsa seninde yüzün güler...

Alıntı Originally Posted by mali2455 Yazıyı Oku
    Bu kağıt gavur izmirin kağıdı sanmam açılsın keşke aşçılsaaa. Benim 30 bin tl param gitti bu hissede

2. Esas

egsholdıng yakın zamanda acılır nedenı ıse sırketın calısır durun-mda olması gerklı mahtap egs gayrımenkul ve halada kırada olan bınaları ve buyuk ortakları var bunlardan bırısı gucbırlıgı holdıng denızyatırım ve vesayırı sıketler? baskan akgırayda bunlardan bahsedıyor

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Hayırlısı olsun o zaman zaten yatırımcı ümidi kesmişti.Açılırsa teselli olur

Esas

Alıntı Originally Posted by delitrader Yazıyı Oku
    Bimere yazdığım şikayet ve yardım yazısı aşağıdada gelen cevabı göndereceğim.

Sayın Başbakanımız ve sayın Yetkililer, bizler borsa mağdurları olarak sizlere sesleniyoruz. Lütfen bu sese kulak verin zamanında yapmış olduğumuz birikimlerimizi Türkiye--nin güzide şirketlerinden EGS Holding--e ortak olarak yatırmış bulunduk. Yanlız 2001 krizinde yaşananların ve şirket yöneticilerinin kötü yönetimi sonucu EGE Bank nedeniyle EGS Holding ve diğer iştiraklerinin borsada bütün tahtaları işleme kapatılmış olup yıllardır süren bekleyişimiz ve birikimlerimiz heba olmuştur. Bizim buradaki tek suçumuz Türkiye içinde bir büyük şirkete ortak olmak ve inanmaktır. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan--dan beklentimiz aynı şirketi tekrar faaliyete sokması ve birikimlerimizi kurtarmamız için bize yardımcı olmasıdır. Saygılar Teşekkürler.
    Şirket yöneticilerinin bir suçu yok,,o zamanki krize kim dayanabilirdi...Faizler gecelik olmuş %1000...Döviz zıplaya zıplaya yükseliyordu,
    Küçük firmaların ayakta kalması mümkün değildi,,hatta imkb de bütün şirketler battı,,,fakat bilanço makyajlaması sayesinde özsermayesi güçlenmiş gibi yapılarak kurtarildılar.
    Dönemin merkez bankası başkanı,,paralarını bir gecede dövize çevirerek ne vurgunlar vurdu.,,,Cumhuriyet tarihinin en büyük soygunu o dönemde yapıldı.
    Kitap yapılsa ciltlere sığmaz.Bunların yaptığı hatayı bu millet ödedi,hala ödüyor.
    Ben hakkımı o dönemin yöneticilerine helal etmiyorum.Yetim malı yiyene haram zıkım olsun.

Şimdi de soygunun şekli değişti....Batak şirketlere önce sermaye azaltımı sonra sermaye artırımı yaptırılarak yatırımcı soyuluyor.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

O dönemde gerçekten ciddi vurgunlar yapıldı.Bunu gerek o dönem gerekse zaman içinde gördük.Neyse aslında o dönemde EGS Banka krize dayanması için 1 yıl süre verilmişti.Ama fon bu süreyi beklemeden EGS Bankı batan diğer bankalarla aynı sınıfa soktu ve fona devretti..Olanda yatırımcıya oldu..

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Şirket yöneticilerinin bir suçu yok,,o zamanki krize kim dayanabilirdi...Faizler gecelik olmuş %1000...Döviz zıplaya zıplaya yükseliyordu,
    Küçük firmaların ayakta kalması mümkün değildi,,hatta imkb de bütün şirketler battı,,,fakat bilanço makyajlaması sayesinde özsermayesi güçlenmiş gibi yapılarak kurtarildılar.
    Dönemin merkez bankası başkanı,,paralarını bir gecede dövize çevirerek ne vurgunlar vurdu.,,,Cumhuriyet tarihinin en büyük soygunu o dönemde yapıldı.
    Kitap yapılsa ciltlere sığmaz.Bunların yaptığı hatayı bu millet ödedi,hala ödüyor.
    Ben hakkımı o dönemin yöneticilerine helal etmiyorum.Yetim malı yiyene haram zıkım olsun.

Şimdi de soygunun şekli değişti....Batak şirketlere önce sermaye azaltımı sonra sermaye artırımı yaptırılarak yatırımcı soyuluyor.

Esas

bu hissenin açılması malesef güzel izmir'imin oylarına bakar. bir sürü param battı.....

Esas

Arkadaşlar
    Bu açıklamanın anlamı nedir?
    EGSHOL için olumlumu?
    Satıştan doğan para EGSHOL un kasasına mı girecek
    50M$ dan bahsediliyor

TMSF, "DENIZLI ALISVERIS MERKEZI"NI 3 MAYIS'TA SATISA CIKARACAK - BASIN ACIKLAMASI

KURULUSTAN KONUYA ILISKIN OLARAK YAPILAN BASIN ACIKLAMASI ASAGIDA
    YER ALIYOR:

"TMSF, DENIZLI ALISVERIS MERKEZI TICARI VE IKTISADI BUTUNLUGU'NU EGS GAYRIMENKUL
    YATIRIM ORTAKLIGI A.S. BORCLARINA KARSILIK 50 MILYON AMERIKAN DOLARI MUHAMMEN
    BEDELLE, 3 MAYIS'TA SATISA CIKARACAK.
    TEKLIFLERIN, 2 MAYIS'A KADAR TESLIM EDILMESI GEREKIYOR

TASARRUF MEVDUATI SIGORTA FONU (TMSF) DENIZLI ALISVERIS
    MERKEZI TICARI VE IKTISADI BUTUNLUGU'NU, EGS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    BORCLARINA KARSILIK OLARAK SATISA CIKARDI. MUHAMMEN BEDELI 50 MILYON AMERIKAN
    DOLARI OLARAK BELIRLENEN TICARI VE IKTISADI BUTUNLUGUN IHALESI, 3 MAYIS 2011
    SALI GUNU SAAT 11.00'DA TMSF BINASI'NDA YER ALAN KONFERANS SALONU'NDA
    GERCEKLESTIRILECEK.

SINEMA, RESTORANLAR, HIPERMARKET VE COCUK OYUN
    ALANLARINI DA BUNYESINDE BULUNDURAN EGS PARK DENIZLI ALISVERIS MERKEZI, 1998
    YILINDA ACILMIS OLUP DENIZLI'NIN ILK ALISVERIS MERKEZI OLMA OZELLIGINI TASIYOR.
    SATISA CIKARTILAN TICARI VE IKTISADI BUTUNLUK; EGYO A.S' YE AIT EGS PARK
    DENIZLI ALISVERIS MERKEZI'NIN FAALIYETINI SURDUREBILMESI ICIN GEREKLI OLAN
    MENKULLER VE GAYRIMENKULLER ILE BU VARLIKLARIN SOZLESMELERINDEN DOGAN ANCAK TUM
    MAL, HAK VE VARLIKLARDAN OLUSUYOR.

IHALEYE KATILABILMEK ICIN 5 MILYON ABD
    DOLARI TEMINAT ISTENIYOR. SATIS SARTNAMESI, ISTEYENLERIN INCELEMESI ICIN FON
    TARAFINDAN ACIK TUTULACAK. SARTNAMEYI SATIN ALMAK ICIN ISE 1.000 ABD DOLARI
    ODENMESI GEREKIYOR. AYRICA KATILIMCILAR, IHALE SARTNAMESI EKINDE YER ALAN
    ORNEGE UYGUN HAZIRLANACAK GIZLILIK TAAHHUTNAMESINI IMZALAMALARI VE 1.000 ABD
    DOLARI TEMINAT YATIRMALARI KARSILIGINDA "DENIZLI ALISVERIS MERKEZI TICARI VE
    IKTISADI BUTUNLUGU" TESIS ZIYARETINDEN YARARLANABILECEKLER. TESIS, 28 NISAN
    2011 TARIHINE KADAR TALEPLILERIN ZIYARETINE ACIK TUTULACAK.

KURUL'UN IHALEYE PAZARLIK USULU ILE DEVAM EDILMESINE KARAR VERMESI HALINDE PAZARLIK, 6
    MAYIS 2011 CUMA GUNU, AYNI SAAT VE AYNI ADRESTE DUZENLENECEK."

-MATRIKS-

8. Esas magduriyet

bız bu madurıyet paramızı dırekt olarak hesabımıza alabılır mıyız? bunu soyleyebılecek bır arkdas varsa onndan allah razı olsun...
    Son düzenleme : atakan sarioglu; 18-04-2011 saat: 02:38. Sebep: yanlıs yazdım

Sayfa 59/109 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •