Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 17 - 24 arası.

Konu: En iyi Aracı Kururum Hangisi

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ilgilenen varsa, yurtdışı piyasalar için tavsiye ettiğiniz aracı kurum varmı? komisyon,ekran,vb. anlamında

Piyasanın bilinenleri;
    Akbank Tradeall
    İşbank Trademaster International
    YapıKredi Tradebox
    önce saxo bank... ve sonra diğerleri...

Esas

arkadaslar iyi günler.. finansyatırım hesabı actırdım ama aktif edilmesi icin 10 bin tl yatırılması gerekli diyor musteri temsilcisi. böyle bisey duyan var mı ne sacmalık bu ?

Esas

evet değişiklik olunca tekrar hesapları gözden geçiriyor diye düşünüyorum

4. Esas

finansinvest müşterisiyim, 700.000 lira kredi çektim ne bir gelir vergisi ne başka bir şey istediler, sigortam bile yok =D

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    candarli - B
    Gönderi
    188

Esas

Is yatirim da, cok uzun senelerdir varim. Inanin cok insan yetistirdik. Yetisen gidiyor, geleni anlamak ve kendimizi anlatmak icin her sey yeni bastan...

Hele hele telefona cikan isten hic anlamaz, is görmez insanlar beni bezdirdi. Acma bari telefonu.

O kadar cok telefona cikan beceriksiz gördümki ,sineye ceke ceke seneler gecti. Binde 2 de ödüyorum...Ve her alim satim icin tel etmem gerekiyor. onlein sistemi yok. Derinlik filan hic bir sey yok...

Oyak yatirimda onlein sistem var. Ama ordada ücret binde 2... canli borsa takibi yok...

Banka olmuyan araci kurumlara itimadim malesef yok. Cok kapanip giden oldu...

Banka olupta onlein alis veris imkani sunan. yerinde soru sorabilecegim, sihhatli bilgi alacagim, canli borsa ve derinlik görebilecegim bir banka varsa tavsiye edeceginiz cok ama cok memnun olacagim...

Saygi ve sevgi dolu selamlarimla...

6. Esas

tera yatırım antalya şubesi ile calışıyorum . ekranımı alıyorum ve benimle ilgilenen bir muşteri temsilcisi var. hissem hareketlendiginde arayıp beni bilgilendiren biri . ayrıca 10 binde 7 komisyon veriyorum. ilgilenen olursa komisyon konusunda referans olabilirim.

7. Esas

iş yatırım bana onbinde 4 uyguluyor
    ziraat te aynı
    yapıkredi de aynı

gelelim küçük kurumlara onbinde 2 sadece
    inanmazsanız resim eklerim..
    hesap masrafı vss..yookkkesinlikle
    1 dakika içinde yazabildiğim emir sayısı ise 170-190 adet civarı =broker ile aynı hızda işlem hızı hangi kurum size sunar?

algoritmik emirler yani şu fiyatı görünce SAT diyorsun satıyor veya şu fiyatı görünce hisseye 100 adet emir gönder diyorsun 1sn de yolluyor.

hangi kurum derseniz gelmeyin söylemem..öyle kurumların pazarlamacı elemanları sizleri ancak keklesin

iş yatırım burnundan kıl aldırmazdı ne oldu da bana onbinde 4 yaptı?

gedik bile bana onbinde 3 veriyor

siz bence pazarlığı onbinde 1 den açın çünkü 2020 yılında SIFIR komisyonlu krumlar gelsin siz o zaman görün buraları

Esas

2017 için hangi aracı kurumları tavsiye edersiniz

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •