Sayfa 3/1020 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8153 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OTKAR - Otokar Otomotiv ve Savunma San.

Esas

Alıntı Originally Posted by Delikanlı Yazıyı Oku
    Her mesajın altına ben şuyum buyum yazman çok komik oluyor.Ne yani onu yazınca millet hisseye mi saldıracak sanıyorsun.

İstihbarat diye yazdığın yazıları herkes biliyor.Bu tank işi kaç senedir var ama seri üretimi halen yok.Geçen yıl şahın biri bu zamanlar sevgililer günü diye diye millete 90,100 lerden kağıt aldırıp 4 haneli hedefler verdi.

Bir hissede mal alıp topiğe gidip gaz veriyorsunuz.Bırakın artık bu işleri.

İnanmayanlaya yazıyorum. İnananlara söyleyecek bir lafım yok.

Derdiniz ne , laf olsun diye cevap yazdınız..

Size ne sağlıyor.

YTD

Duhul
    Jan 2014
    İkamet
    çorlu
    Gönderi
    2,083

Esas

Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    Geçen yıl açıklanan ve 2013 yılından kötü gelen 2014 yılı 3'üncü çeyrek bilançosu sonrası hissemiz hareketlenmeye başlamıştı. Bu yükseliş sonrası 114 tl yi görmüştük. Bu yıl beklentilerimizden hiçbiri bugüne kadar gerçekleşmedi. Beklentilerimizi hatırlayacak olursak;
    1. Emek harcanıp geliştirilen ve üretime hazır durumda olan Tulpar ve Arma zırhlı araçlarından bir sipariş haberi,

2. ZPT, COBRA, COBRA II, KALE, KAYA, KAYA II VE URAL zırhlı araçlarından yurt içi ve yurt dışından sipariş haberi,

3. Altay tankında seri üretim haberi,

4. Katarın açtığı tank ihalesi nihai karar haberi,

5. Geliştirilen Kule Sistemlerinin mevcut zırhlı araçlara satış ve entegre haberleri,

6. Toplu taşıma sektöründe güzel satış haberleri beklemekteyiz.
    Katar değil UMMAN diye hatırlıyorum 4. maddeyi. Aradan uzun zaman geçti belkide yanlış hatırlıyorumdur :S

Esas

Alıntı Originally Posted by mehyah Yazıyı Oku
    İnanmayanlaya yazıyorum. İnananlara söyleyecek bir lafım yok.

Derdiniz ne , laf olsun diye cevap yazdınız..

Size ne sağlıyor.

YTD
    Densiz yazanlar adına üzgünüm, bir daha bu hissede size yorum ve bilgi yok.

YTD

Esas

Densiz yazanlar adına üzgünüm, bir daha bu hissede size yorum ve bilgi yok.

YTD
    Sayın mehyah bazı densızlerın yazilarına bakarak buraya küsmeyın o kadar takıpcıniz varken niçin yazıldığı bır yazı için moralınizı bozmayın hele sizin gibi bir profesyonel içinnn

Esas

Yeni başlık hayırlı olsun 3 basamaklı sayılara ulaşmak dileğiyle...

6. Esas

O densiz kelimesini direk sizlere iade ediyorum.

Her mesajın altına ben emekli bilmem ne direktörüyüm yazmak ancak ....kompleksinin bir göstergesidir.Bunu da yüzlerce kez yaptın, hatta bir keresinde imzanda dahi vardı.

7. Esas

Türkiye'nin Yerli Vurucu Gücü İçin Geri Sayım Başladı
    www.haberler.com › Haber
    3 Mar 2015 - İlk prototipi 2012 yılında üretilen Milli Tank Projesi 'Altay', 2016 yılının sonunda kullanıma hazır konuma gelecek. ... Haberler.com, haber ... Son Dakika ... Milli Tank Üretim Projesi (MİTÜP) çerçevesinde Otokar Otomotiv ve ...

Ankara siyasilerden gelen son haber yakında ihale haberi düşecek. Bu ihalede Otokar hazır.
    Hatta otokar lehine ilk parti sipariş verileceği haberi var.

Ortadoğu gelişmeleri süreci öne çekmiş olabilir. 29 ekim veya seçimin hemen arkasında netleşecek.
    ( İki farklı kanaldan gelen bilgi, kontrol ve çek ediniz. )

YTD
    YTD

Bu yaptığın suçtur.Az çok spk kurallarından haberin varsa biri seni şikayet ederse hakkında dava açılır.Hakimde emekli bilmem nesin diye seni salıvermez.

Esas

Alıntı Originally Posted by Delikanlı Yazıyı Oku
    O densiz kelimesini direk sizlere iade ediyorum.

Her mesajın altına ben emekli bilmem ne direktörüyüm yazmak ancak ....kompleksinin bir göstergesidir.Bunu da yüzlerce kez yaptın, hatta bir keresinde imzanda dahi vardı.
    Bu tür bilgi akışı tüm from da ve tüm hisselerde degışik kışıler tarafından yazılıyor bazen doğru çıkar bazeb asılsız buradz sizın yanlışınız kullandığınız uslup...... sayın medyah sadece otıkar için degışık konular dada yazılar yazıyor ve yaş olarakta saygı duyulan yaşlarda olabilır bu tür bilgilerin kıme zararı var dedegım gıbı fromlarda okadar yazılar yazılıyorkı ..... eger bazı kişilere uysaydık şimdi çoktan batmış olurduk burda ıyı nıyetle yazılan yazılara cevap verırken uslup a dikkat derım

Sayfa 3/1020 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •