Sayfa 538/588 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Eskişehir ili Odunpazarı İlçesi
    Gönderi
    761

Esas

Alıntı Originally Posted by Emrecoskun58 Yazıyı Oku
    Twitter da panda gyo yu anlatıyor.uçacak kaçacak diyor.Alan kişiyi ben biliyorum diyor.gyo nun projelerini gösteriyor. Bu hisse 50 lira olacak diyor.kısa vadede ise 5 lira olacak diyor. Yani bildiğiniz pazarlıyor.daha da ileri gidiyor.bi kaç güne özel durum açıklanacak diyor.
    TWET ADRESİNİ yAZARSANIZ SEVİNİZİZ 2 DE BİZ KELAM EDERİK yTD

Esas

bu ky ayhan öztürkün peşinden koştuğu sürece daha çook batar. artog da binlerce kişiyi batırdı. artık öyle bir şirket bile yok .

youtubeden açık açık spekülasyon ve manipülasyon yapıyor. ve adamın nerede saklandığını daha bulamadılar.

büyük ihtimalle yurtdışındadır.

3. Esas

Bi kaç güne özel durum açıklanacak demesi bile vakif gyo yu zan altında bıraktı. Ortalık çok karışacak demedi demeyin.

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Gönderi
    761

Esas Eyvallah kardeeşim!

SAOL. Fazla umutlu olmamak lazım. Hüseyin ÖNER denilen aga lakaplı şahıss buna papucunu ters giydirir bence. 3 yıldır burdayız. Sorun yok 2023 hedef saygılar. ytd.

Esas

Bi kaç güne özel durum açıklanacak demesi bile vakif gyo yu zan altında bıraktı. Ortalık çok karışacak demedi demeyin.
    umarım öyle birşey olurda vkgyo yönetiminin pazarlığı ( varsa ) kimlerle işbirliği yaptığı böylelikle kanıtlanmış olur.

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    Gönderi
    761

Esas

Alıntı Originally Posted by Drift Yazıyı Oku
    bu ky ayhan öztürkün peşinden koştuğu sürece daha çook batar. artog da binlerce kişiyi batırdı. artık öyle bir şirket bile yok .

youtubeden açık açık spekülasyon ve manipülasyon yapıyor. ve adamın nerede saklandığını daha bulamadılar.

büyük ihtimalle yurtdışındadır.
    Aynen hocam!

7. Esas

Ben de dinledim. Yıllardır borsayla ilgilenirim. Aslında grafiğe bakınca gerçekten diplerde. A grubu olması blançosu sermayesi, bankası incelenince pazarlamaya ihtiyacı yok gerçekten. Ancak bu hisseyi tanımıyorum. Geçmişini bilmiyorum sadece teknik olarak olumlu gibi. Ancak yatırımcısı daha iyi bilir elbet, ne dersiniz üstatlar. Ytd

Sayfa 538/588 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •