Sayfa 88/588 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 697 - 704 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Esas

Vakıf bu fiyatın altına izin vermemiş. KY satmış. Bence bugünkü tablo olumlu.

Esas

İçimden bir ses yari aşağı diyor.

Esas

dışarısı abd ve avrupa borsaları okadar eksiden ciddi şekilde artıya döndü ama bize verdikçe verdiler biste.

bu durum endişe verici tabiki bilmediğimiz birşey fiyatlanıyor olabilir.

oda olsa olsa suriye ye girmek olur diye düşünüyorum.

öyle olursa durum sakat olur tabiki.

Esas

Alıntı Originally Posted by murattivar Yazıyı Oku
    Vakıf bu fiyatın altına izin vermemiş. KY satmış. Bence bugünkü tablo olumlu.
    Vakıfın aldığı lotlar takasında birikmiyor. Alıyor kayboluyor
    Orada bir çalışma var galiba

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Drift Yazıyı Oku
    dışarısı abd ve avrupa borsaları okadar eksiden ciddi şekilde artıya döndü ama bize verdikçe verdiler biste.

bu durum endişe verici tabiki bilmediğimiz birşey fiyatlanıyor olabilir.

oda olsa olsa suriye ye girmek olur diye düşünüyorum.

öyle olursa durum sakat olur tabiki.
    Dısisleri bakani ve Obama suan askeri operasyon olmayacak dedi

Esas

insallah olmaz sınır olan biziz çünkü abd ile girsek bile sınır olduğumuzdan çok büyük etkisi olur.

abd ile girsek ne olacak ölen bizim vatandaşlarımız olacak yine.

Esas

Halk GYO ile Vakıf GYO ortaklığında İstanbul Sancaktepe bölgesinde inşa edilen Bizimtepe Aydos projesinin değeri belli oldu. projenin 1015 konut ve 26 dükkan dahil değeri ise 541 milyon 982 bin 67 lira olarak belirlendi.

Anadolu Yakası'nın en önemli projeleri arasına girecek olan Bizimtepe'de 17 konut bloğuyla birlikte ticaret bloğu, sosyal tesis bloğu, kreş bloğu, yönetim binası ve kapıcı daireli blokla birlikte Bizimtepe Aydos'ta toplam 22 yapı bloğu yer alacak. ytd

Esas

Halk GYO ile Vakıf GYO ortaklığında İstanbul Sancaktepe bölgesinde inşa edilen Bizimtepe Aydos projesinin değeri belli oldu. projenin 1015 konut ve 26 dükkan dahil değeri ise 541 milyon 982 bin 67 lira olarak belirlendi.

Anadolu Yakası'nın en önemli projeleri arasına girecek olan Bizimtepe'de 17 konut bloğuyla birlikte ticaret bloğu, sosyal tesis bloğu, kreş bloğu, yönetim binası ve kapıcı daireli blokla birlikte Bizimtepe Aydos'ta toplam 22 yapı bloğu yer alacak. ytd

Sayfa 88/588 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •