Sayfa 131/631 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KOMHL - Kombassan Holding

Esas

Alıntı Originally Posted by TARAF Yazıyı Oku
    Bakın amacım kimseyle polemiğe girmek değil yüksek miktarda satan diyorum kimin sattığınıda bilmiyorum ama satanların olduğunu da biliyorum sizide suçlamadım açtığınız facebok sayfasında adını hatırlamadığım kişiler 2.62 den kağıdı nasıl ele verdiklerini övünerek yazdılar açık söyleyeyim o yazılardan sonra salih bey adına hazırlamış olduğum vekaletide göndermedim saygılar

polomik yapmak için cevap yazmıyorum 262 lerden satanlar bizler değildiksöz veripte satanları eleştir
    Son düzenleme : baldayı; 04-03-2016 saat: 11:54.

Esas

zebun kardeşim görüyorsun değilmi 2 ay önce yurtdışından gelen arkadaşlarla toplantı düzenledik istanbul da olanlarıda bu forumda davet ettim bir tek sen geldin ben bu kadar mucadele edeyim birde eleştirileyim yazık sadece yazık senden sonra 2 kez daha toplandık neyse ya ben bunları niye yazıyorumki

3. Esas

Bugün tam bir ölü taklidi yapıyor. Ne oldu bu kağıda böyle anlamadım. Nasıl yıldız pazar kağıdı. Hiç işlem yok. Hiç bir aracı kurum ilgilenmiyor bu kağıtla.

4. Esas

Madem bu kağıtta spekülatör yok. Neden 1.84 e 128.000 lot alış yazıyor.

5. Esas

Sn. Baldayı pasta atabilirmisin. Benden başkaları da varmıymış bugün tahtada bakalım.

Esas

Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Sn. Baldayı pasta atabilirmisin. Benden başkaları da varmıymış bugün tahtada bakalım.
    http://i.hizliresim.com/o383NX.png

Esas

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    zebun kardeşim görüyorsun değilmi 2 ay önce yurtdışından gelen arkadaşlarla toplantı düzenledik istanbul da olanlarıda bu forumda davet ettim bir tek sen geldin ben bu kadar mucadele edeyim birde eleştirileyim yazık sadece yazık senden sonra 2 kez daha toplandık neyse ya ben bunları niye yazıyorumki
    dayı bu almancılar niye hisse almıyor madem gurbetciler madur edildi zamanında 30 liradan hisse satıldı bunlara niye şimdi hisse topayıp yönetime talip olmuyorlar

8. Esas

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    Teşekkürler saolasın.

Sayfa 131/631 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •