Sayfa 503/631 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KOMHL - Kombassan Holding

1. Esas

Aşk olsun yazacaktım ssk oldu vaybe meslek nekadar işlemiş telefona😂😂😂😂😂😂

3. Esas

Dayı donuyormuyuz sence

Esas

Alıntı Originally Posted by yeniceri54 Yazıyı Oku
    Dayı donuyormuyuz sence
    dönüyoruz demek için bence çok erken dolar endexsi 101 .4

aralıkta fed faiz artıracak faizin artırıldığı gün dönüş sinyalı olabilir bütün olumsuzluklar gerçekleşmiş olacak çünkü

dolar bazında borsa bedava kombiş ise hepten bedava o yüzden de bütün olumsuzluklara rağmen borsa 75 bin lerde tutunmaya çalışıyor cuma ğünü tl .dolar 341 i görmesine rağmen borsa artı kapadı bekleyip göreceğiz

Esas

eskiden yabancı gelip borsayı alırdı bizi yolup giderdi bu sefer yolup gidemediler çıkmalarına imkan tanınmadı onlarda kuzu kuzu beklediler şimdi 3.40 seviyelerinden doları bozdurup borsa alacaklar sanırım başkada şansları yok borsa 2 sent cıvarına çok yakın gellll vatandaş gellll batan geminin malları bunlar

Esas

gelelim kombişe bmd nin satmış olduğu 2.5 milyon lot herkes tarafından paylaşıldı yada herkez payına düşeni aldı

ortaklar gırtlağına kadar malda ortakların duruşu kombişin yönünü tayin edecek öyle satış kademeleri yapıştırdığım anlık

durumdaki gibi yüklü olursa debelenip dururuz bır ekmek fırını işlettiğini düşün günde 100 tane ekmek satışın var sen ise 200

ekmek çıkarıp raflara doldurmuşsun ne olur 100 ünü satarsın 100 ü bayatlar ne olur zarar edersin

bide kapasiten 100 ekmektir sen raflara 90 ekmek doldurmuşsun ne olur ekmeksiz kalacağını anlayan müşteri 2 ekmek lazımsa

3 alır ne olur ne olmaz diye sona kalan ne olur dona kalır kapasiten 100 zaten 90 ekmek üretmişsin bide 2 alan 3 alırsa milletin yarısı ekmeksiz kalır biz ise 200 ekmek üretmeye devam ediyoruz belki düğün olurda dışardan misafirler gelir diye bekliyoruz . yazdığım yazıyı ne yazmışım diye okudum yazdığıma ben bile güldüm allah iyiliğimi versin ne hallere düştük

7. Esas

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    gelelim kombişe bmd nin satmış olduğu 2.5 milyon lot herkes tarafından paylaşıldı yada herkez payına düşeni aldı

ortaklar gırtlağına kadar malda ortakların duruşu kombişin yönünü tayin edecek öyle satış kademeleri yapıştırdığım anlık

durumdaki gibi yüklü olursa debelenip dururuz bır ekmek fırını işlettiğini düşün günde 100 tane ekmek satışın var sen ise 200

ekmek çıkarıp raflara doldurmuşsun ne olur 100 ünü satarsın 100 ü bayatlar ne olur zarar edersin

bide kapasiten 100 ekmektir sen raflara 90 ekmek doldurmuşsun ne olur ekmeksiz kalacağını anlayan müşteri 2 ekmek lazımsa

3 alır ne olur ne olmaz diye sona kalan ne olur dona kalır kapasiten 100 zaten 90 ekmek üretmişsin bide 2 alan 3 alırsa milletin yarısı ekmeksiz kalır biz ise 200 ekmek üretmeye devam ediyoruz belki düğün olurda dışardan misafirler gelir diye bekliyoruz . yazdığım yazıyı ne yazmışım diye okudum yazdığıma ben bile güldüm allah iyiliğimi versin ne hallere düştük
    dayıııııı ben sana diyorum sen kafayı yemişsin diye ama sen bana kızıyorsun,Allah aşkına şu yazdıgını anlamak için 40tercuman lazım kı onlar da kafayı sıyırır.dayııı bıraz ticaretten uzak dur kafayı bi dinle temizle sen inan bana daha temiz ve saglıklı düşünürsün,çok fazla kitlemişsin beynini ticarete iş hayatına borsaya falan,ne zorun var senin bu kadar paraya karşı savaşıyorsun anlamıyorum yıpratma kendını bu kadar önemli olan saglık.şu hayatta 1 evin olsun bir araban olsun birazda kenarda paran olsun ve saglam bi gelirin olsun gerisi hava civa,bu kadar hırs yapmak iyi degil, fazla ekmek üretip ne yapacaksın birak oldugu kadar olmadıgı kader yemesinler ekmek zayıflasınlar ekmek saglıklı degil zaten sen ha bire ekmek yetiştircem daha fazla üretim yapcam istekleri karşılayacagım diye devreleri yakcan boşver gevşet şu kayışları biraz dayıcım ya,bu ülkeye bu memlekete dayılar herzaman lazım kendini üzme bu kadar bırak para yakışanını bulsun......

Esas

aboooovvv ahanda adanalı geri gelmiş

yaffff adanalı sen yıllar önce 25 vermişsin paran pul olmuşta kafayı yememişsinde benim malıyetim 1 kuruşun altında benmi kafayı yemişim sen merak etme adanalı bana boşuna dayı demiyorlar gerçek hayatta da dayı derler bana yiğit namıyla anılır
    birde adanalılara fellah niçin derler bir adanalıdan bunun cevabını alayım ben hayatta her gün bişeyler öğreniyorum bişey de senden öğreneyim

Sayfa 503/631 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •