Sayfa 581/631 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: KOMHL - Kombassan Holding

1. Esas

Bu sirketin dolar borcu ve yurt disi satislari $ borcu karsilama orani nedir? Hemen saldirmayin.Iyi niyetli bir soru.

Esas

Alıntı Originally Posted by ffkrlyatirimci Yazıyı Oku
    Bu sirketin dolar borcu ve yurt disi satislari $ borcu karsilama orani nedir? Hemen saldirmayin.Iyi niyetli bir soru.

borsamızda 10 yada 15 tane şirket harıç dolar borcu olmayan şirket mi varki böyle bir soru soruyorsun hadı maden sordun en az dolar borcu olan 50 şirketten biridir sen uzmansın ya faaliyet raporlarına bakıp öğrenebilirsin

kardeş buradaki arkadaşların hemen hepsi zararda birinin bedduası tutarda ömür boyu sürünürsün dayının tavsiyesidir

Esas

http://i.hizliresim.com/5Lnn3M.png

sanki alıcı varda satışları doldurmuşlar

ne yapacaklarını şaşırmış birileri

şaşkın ördek götün götün yüzermiş ata sözü

4. Esas

Burda bazı şeyleri sormak sorgulamak niye negatif algilanir? Güzel masal dinlemek hayati guzellestirmiyor malesef. Bu hissenin ederi 16tl bana gore. AMA AMA AMA.

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    borsamızda 10 yada 15 tane şirket harıç dolar borcu olmayan şirket mi varki böyle bir soru soruyorsun hadı maden sordun en az dolar borcu olan 50 şirketten biridir sen uzmansın ya faaliyet raporlarına bakıp öğrenebilirsin

kardeş buradaki arkadaşların hemen hepsi zararda birinin bedduası tutarda ömür boyu sürünürsün dayının tavsiyesidir

Esas

Alıntı Originally Posted by ffkrlyatirimci Yazıyı Oku
    Burda bazı şeyleri sormak sorgulamak niye negatif algilanir? Güzel masal dinlemek hayati guzellestirmiyor malesef. Bu hissenin ederi 16tl bana gore. AMA AMA AMA.

önceden yazmış olduğun yazılar olabilirmi kağıt 1.55 lerde uzak durun bulaşmayın diyorsun

sonra hıssenin ederinin 16 tl bana göre diyorsun hem bulaşmayın hen 16 tl

cevap yazıncada sormak sorgulamak niçin negatif algılanır diyorsun sen önce ne yazdığını oku yahu kimlerle uğraşıyorum

Esas

http://i.hizliresim.com/ErA7aD.png

satarsınız belki anlık durum

Esas

Karel de sabrettik mükafatımızı aldık burdan toplamaya devam.

Esas

Açığa sattıklarını bir gün elbet

Sayfa 581/631 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •