Sayfa 12/18 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 141 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ADBGR - Adana Çimento B

Esas

temettüler yatmış......................hayırlı ve bereketli olsun....................

alım için acele etmeyeceğim.................

fed in faiz kararı doları iç piyasada tekrar 3 lira üzerine atabilir ve bu borsada dengeleri yine negatif yönde kırabilir............

doların şu anki iç piyasa fiyatı tamamen kabin değişikliğine bir pozitif tepkiydi ancak soğudu çünki dış piyasalarda dolar çok güçlü yönü yukarı ve fed den mutlak bir faiz yükselişi bekleniyor.............

dolayısıyla mb nin faiz indirimi cılız kaldı pek bir etkisi olmayacaktır faizler iç piyasada da mecburen yükselecektir aksi halde güçlü dolar kopar gider.............

dolayısyla acelem yok nakitte pusudayım................74000 bin puan altındaki endeksde 3.90....4.10 TL civarı alım yerim...............

geçen senenin altında gelebilecek 2016 bilançosu için bu hisseye daha fazla para ödemeyi düşünmüyorum............

25 yıllık borsa serüvenimde duygusallığı çoktan terkettim..........

saygıyla............

Esas

Evet acele etmeye hiç gerek yok

Esas

bence bu sene geçen seneden %5-10 arası fazla gelecektir kar...o konuda sıkıntım yok...bende eylül kim gibi tekrar alım yapmayı düşünüyorum...

Esas

http://t24.com.tr/yazarlar/metin-mun...-basladi,14641
    bu haber çok kötü oldu...bu sene de sanetteyim zaten sene sonuna kadar rengini belli eder temettü vermez vb...zaten akp nin bir el atmadığı bu grup kalmıştı ona da attılar...en iyi yönetilen ky dostu grubu taru mar etmezler umarım...

5. Esas

http://t24.com.tr/yazarlar/metin-mun...-basladi,14641
    Oyak ile ilgili değişiklikleri yazan bir makale.

Esas

Beyler bu yazıyı normal karşılıyorum.
    akpnin adam sokmadığı kurum mu kaldı ? yapmayın gözünüzü seveyim..
    rahatsız da değilim. güç onlarda ise , biz de güçlünün yanında olalım. ne yapacagız başka ? paralel ilan edilmekten iyi değil midir ?
    askerler hapse birer birer atıldığında , ülkenin genel kurmay başkanı zamanında terörist ilan edildiğinde başladı bu yapılanma...
    oyak gibi türk silahlı kuvvetlerini güçlendirme vakfının sahip olduğu aselsanın yönetim kadrosunda da varlar... yani heryerdeler... olası bir hükümet partisi değişikliğinde etkilenirler.. yeniden bütçeleme , yeniden kaynak , yeniden sözleşmelerin gözden geçirilmesi vs. vs. hepsi birer birer etkilenir.. artık mevcut durumlara göre pozisyonlara devam edecegiz.. izleyecegiz...

Esas

Oyak a hiç bişe olmaz.
    AKP nin derdi askerleri sgk ya bağlamak ama ordu buna izin vermez,
    Bu işler öyle kolay değil.
    Oyak demek ordu demek
    Bunlar akp nin beyhude çabaları,paniğe gerek.
    Gezi parkı nda nasıl U dönüşü yaptıysa bunda da yapar.
    Ben rahatım şahsım adıma.
    YTD.

Esas

Konkosor ben sana demiştim
    4.40 5.00 arası alımlar fazla diye.
    54kr temettü nun gazina geliyor küçük yatırımcı.
    Adana yatirimcisi bilanço ya bakar.
    Yinede alınmış alınmıştır.
    Sıkıntı olmaz.
    Ucuza mal toplamak daha iyi olur.
    Bir şirket temettü acikladimi alınmaz.
    Çünkü temettü yü hemen primliyor
    Küçük yatırımcıya fırsat vermezler.

Sayfa 12/18 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz