Sayfa 102/187 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1495 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Varant fora21

Esas

Bakalim brent nerede yataya saracak. Su an 34,36 gorunuyor. Acaba yarin bir tepkiye oynanirmi.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Nov 2014
    İkamet
    Neverland
    Gönderi
    1,009

Esas

Petrol 25 dolara gelip %100 zıplayarak 50 dolar sonrasında 18 dolara

Duhul
    Nov 2014
    İkamet
    Neverland
    Gönderi
    1,009

Esas

Petrolda long intihardir yapmayın arkadaşlar

Esas

Valla simdi haftalik dusen kanal grafigine baktim. 32,60 civari bir beklentim var. Oradan tepki vermesini bekliyorum acikcasi. Brent su an%6.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bakalim brent nerede yataya saracak. Su an 34,36 gorunuyor. Acaba yarin bir tepkiye oynanirmi.

Bu nedir yahu.. Dipte dediğimiz yerden bir günde yüzde 6 düşüyor..

Yeni bir enerji kaynağımı keşfettik.. Benzinli ve dizel motorları muzeleremi koyduk..hani eldeki rezervlerin 50 yıllık ömrü kalmıştı..ben haftada bir depoma bi tomar parayla bu meretten dolduruyorum.. Evimi bunla ısıtıyorum.. Her aldığım şeyin içinde biraz bundan var..birtek yiyip içilmiyor ama petrol olmasa be ekin ekilip biçilecek nede ekmek eve kadar ulaşacak..
    Egemen güçler baktıklarki petrol yatakları tam olarak ele geçirilemiyor bari çıkartmalarını engelleyelim mi diyorlar..

Esas

Brentde bence degisik bir fiyatlamaya gidiyoruz. Abd stoklari ile alakasi yok. Brent crude wti carpisiyor. Bakalim hangisi ayakta kalacak. Acaba diyorum Rusya nin Cin e olan petrol ihracatinin onunu kesmek icin Suudiler mi devreye giriyor. O piyasayi ele gecirmek icin boyle birsey yapabilirler

Esas

2008 krizindeki dip 36,40 civari idi. Hadi 36 usd ye kadar musama gosterdiler. Ordan aldilar bi 39 yaptilar ve sonra gum. Yani bugunku fiyatlama gunluk haftalik saatlikle izah edilecek bir fiyatlama degil. Adamlar resmen 36 usd asagisi shortur para kazanir die vuruyorlar.

Esas

Brent 34 usd iken thy nin 7,21 de kalmasi ve uzerine artiya gecen endeksde eksi kapamasi herseyi izah ediyor. Bu fiyatlardan kazanan yok.

Sayfa 102/187 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •