Sayfa 12/187 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1495 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Varant fora21

Esas

Alıntı Originally Posted by crazyboy Yazıyı Oku
    endeks bakalım artık bir düzeltmeyi haketti yaparsa.
    endeks yarın tarumar olucak.yarın alıma sakın bulaşmayın derim.

Esas

sp de 2010 seviyeleri bir daha gelecek gibi.

Esas

endekste 73000 altı stop ile çok az elimde garan alım var.bugün elimi dün dediğim gibi 73600 üzeri boşalttım.

Esas

Bir duzeltme gelebilir ama ben hisse bazli olacagini dusunuyorum. Ozellikle kchol ve sahol takibimde. Bakalim bankalar duserse holdingler nasil duracak

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bir duzeltme gelebilir ama ben hisse bazli olacagini dusunuyorum. Ozellikle kchol ve sahol takibimde. Bakalim bankalar duserse holdingler nasil duracak

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    bankalar tüpraş yükseldi endeks te Sahol Rusya olayından geride ttkom da bi sorun var anlamadım ereğli de öyle bankalar düşerse bu hisseler yukselebilir çıkacak paralar buraya kaya bilir çünkü suan düşüş için hala bekleyisteyim bugün aldım yüzde 20 mi bikar son 1 saat içinde sabah çıkar iner düşüncede yim sabah ilk çıkış la short olabilir bak

Esas

Alıntı Originally Posted by svevoid Yazıyı Oku
    1040'a bi gelirse diye timsah gibi beklemekteyim.
    Ikili dip yaptı bugün 1046 döndü kardeşim altında sert yukselis bekliyorum yarın aldım varant 10 kuruş olursa eklerim biraz daha subat 29 baya süre var bekleyip göreceğiz artık yarın brent alaçam ilk işim bugün kısmet olmadı maliyetine verdik düştü alamadık sabah bakacam artik

Esas

Alıntı Originally Posted by fora21 Yazıyı Oku
    Abd yüzde 1-2 bir yükseliş yapsa zirve seviyelere geliyor bütün endekslere göre ayakta duran abd yine hicbirsey olamamış gibi okadar olayda oluyor etkilenmiyor bile cin devulasyonu nda oda ayı dalmış heryere ozaman ii bir düşüş yaptı şunu anladım varantlarda çıkışı deyilde düşüşü yakalamak süper 1 saate ortalık toz duman sana katılıyorum kardes perşembe günü yakalamak gerek aslında bu cuma kara cuma çünkü ayin 3 . cumasi yani opsiyon kapama son dk bakarız üstad sen incele uygun bi varant seç
    Ne yaptın abi aldın inş abd varantlari ben cuma diyordum bugünden düşürmeye başladılar yoksa

Esas

Türkis force ne yaptın inş aldın ben almadım sabah bekliyordum geç kaldık sanırım

Sayfa 12/187 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •