Sayfa 3/791 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Esas

Alıntı Originally Posted by MrHastings Yazıyı Oku
    Biri bana kısaca bu adamlar yıllardır neden sermaye artırmaz onu söyleyebilir mi
    En güzel soruyu sordunuz tebrik ederim ...

2. Esas

Beklentiyi korumak hisseyi surekli ayakta tutmak için.

3. Esas

Sanmıyorum beklenti ile 10 yıl geçirilmez
    Başka birşey olmalı

4. Esas

Kacinizin eli satışa gidiyor. Kaciniz satsa da içi rahat ediyor. Kaciniz satinca geri almıyor. Kaciniz satacak ama ya haber gelirse diye korkmuyor. Ben patronum. Hissem prestijimdir. Bu beklentiyle surekli sirketimin piyasa degeri yukseliyor. Hissem 200 iken bedelsiz aciklasaydim da degeri 400 olacakti zaten. Şimdi de 400'un kiyisindayiz ve beklenti devam ettikçe zaman şirket degerlememin lehine işleyecek. Bunun reklam değerini bile seviyorum.

5. Esas

Dolar bazında hala 3 yıl öncesinin gerisinde ayrıca dediğin gibi olsa dahi öyle birşey olmalı ki hisse trade bile daha fazla kazanç getirmeli

Esas

Alıntı Originally Posted by platodatadan Yazıyı Oku
    Kacinizin eli satışa gidiyor. Kaciniz satsa da içi rahat ediyor. Kaciniz satinca geri almıyor. Kaciniz satacak ama ya haber gelirse diye korkmuyor. Ben patronum. Hissem prestijimdir. Bu beklentiyle surekli sirketimin piyasa degeri yukseliyor. Hissem 200 iken bedelsiz aciklasaydim da degeri 400 olacakti zaten. Şimdi de 400'un kiyisindayiz ve beklenti devam ettikçe zaman şirket degerlememin lehine işleyecek. Bunun reklam değerini bile seviyorum.
    Sermaye artarsa benim düşüncem asıl reklam o zaman olur.

Yatırımları artar.Yabancının dikkatini çeker.

Birkaç örnek bunlar

Esas

Kademe analizi yapabilecek bir arkadaş var mı? Bugün 15.000 lot artıda kapatmış. Bu para girişini mi, yoksa açığa satışı mı gösterir?
    Son düzenleme : fatihcannnn; 24-12-2015 saat: 00:36.

8. Esas

Ama sermaye arttırımı zaten hep cepte. Patronun trade umrunda bile değil. Ben patron olsam ya sirketimi satacaksam ya ya büyük bir kriz ortamında etkilenmemek icin yada dışardaki paylardan aldiysam o zaman sermaye arttirirdim. Benim de aklımı kurcalayan zaten üçüncüsü.

Sayfa 3/791 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •