Sayfa 12/98 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Esas

şov başlasın artık yahu

Esas

Alıntı Originally Posted by Kaan283 Yazıyı Oku
    şov başlasın artık yahu
    ne şovu anlamadım......
    bu kağıdın içi geçmiş benim kayınvalide gibi

Esas

bi şeyler yapsın artık ayıp be ayıp bak kervt bile gidiyor

Esas

Bu şerefsizler yatırımcıyı bıktırmayacak usandırmayacak öldürecek.....

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    balıkesir
    Gönderi
    2,561
    Blog Yazıları
    1

Esas

bak Nurullah efendi.buraları okuduğunu veya en azından adamlarının olkuduğunu bilyorum.sözlerim sana tesir eder veya etmez bilemem.çünkü kalpler Allahın elindedir.o mühürlerse eğer hiç bir şey etki etmez.mühürlerin açolması için bir sebep gereklidir.belki bu yazı sebep olur diye yazıyorum.ama sebep olmayacaksa zaten hiç ir şey etki etmez.
    aslında Rabbim rahmet tsin 17 yaşında kızın vefat etmiş.bilmiyordum.geçen bir arkadaş yazmış oradan öğrendim.aslında bu bile seni insafa gelmediysen biz boşa zahmet çekiyoruz ama olsun.rahmetlinin bir suçu yok elbet ama Rabbim sana bir ikaz vermiş aslında.ama anladığım kadarıyla sen anlamamışsın.cenab-ı hak diyorki başınıza gelen felaketlerden ders alın.bunlar bizim işlediğimiz günahların dünyadaki karşılıklarıdır.ders alıp kendimize çeki düzen vermek için.ahıretteki hesabı ayrıdır.o başka.dün bizim burada dün zengin bir insan vefat etti.musalla taşında cenaze namazını kıldık.sonra o mevta 4 kişinin omuzunda mezarına gitti.malı mülkü evi damı yatı katı malı mülkü hepsi burada kaldı maalesef.hiç bir şey götüremedi.götürdüğü saece bu dünyada iyi bir şeyler yaptıysa bir kaç insan sevindirdiyse onların sevabını götürdü.birde ah aldıklarının günahını.Rabbim diyorki bana kul hakkıyla gelmeyin.her şeyi affederim ama kul hakkını asla.şu dünya ömrü o kadar kısa ki.geriye baktığın zaman bir gün gibi.arkandan hayır dua yapacak insanlar bıraktıysan ne âlâ.arkandan her gün beddua edecek insanlar bıraktıysan yandın ki ne yandın.
    daha yazacak çok şey var ama etkisi olmadıktan sonra yazsan ne olur yazmasan ne olur.bence otur bunları bir düşün dünyadaki muhasebeni 1.5 metrekarelik yere girmeden kendi kendine yap.umarım kendin toparladığın gün olur ve arkandan hayır dua yapacak insanlar bırakırsın.....

Esas

Alıntı Originally Posted by hgarip Yazıyı Oku
    bak Nurullah efendi.buraları okuduğunu veya en azından adamlarının olkuduğunu bilyorum.sözlerim sana tesir eder veya etmez bilemem.çünkü kalpler Allahın elindedir.o mühürlerse eğer hiç bir şey etki etmez.mühürlerin açolması için bir sebep gereklidir.belki bu yazı sebep olur diye yazıyorum.ama sebep olmayacaksa zaten hiç ir şey etki etmez.
    aslında Rabbim rahmet tsin 17 yaşında kızın vefat etmiş.bilmiyordum.geçen bir arkadaş yazmış oradan öğrendim.aslında bu bile seni insafa gelmediysen biz boşa zahmet çekiyoruz ama olsun.rahmetlinin bir suçu yok elbet ama Rabbim sana bir ikaz vermiş aslında.ama anladığım kadarıyla sen anlamamışsın.cenab-ı hak diyorki başınıza gelen felaketlerden ders alın.bunlar bizim işlediğimiz günahların dünyadaki karşılıklarıdır.ders alıp kendimize çeki düzen vermek için.ahıretteki hesabı ayrıdır.o başka.dün bizim burada dün zengin bir insan vefat etti.musalla taşında cenaze namazını kıldık.sonra o mevta 4 kişinin omuzunda mezarına gitti.malı mülkü evi damı yatı katı malı mülkü hepsi burada kaldı maalesef.hiç bir şey götüremedi.götürdüğü saece bu dünyada iyi bir şeyler yaptıysa bir kaç insan sevindirdiyse onların sevabını götürdü.birde ah aldıklarının günahını.Rabbim diyorki bana kul hakkıyla gelmeyin.her şeyi affederim ama kul hakkını asla.şu dünya ömrü o kadar kısa ki.geriye baktığın zaman bir gün gibi.arkandan hayır dua yapacak insanlar bıraktıysan ne âlâ.arkandan her gün beddua edecek insanlar bıraktıysan yandın ki ne yandın.
    daha yazacak çok şey var ama etkisi olmadıktan sonra yazsan ne olur yazmasan ne olur.bence otur bunları bir düşün dünyadaki muhasebeni 1.5 metrekarelik yere girmeden kendi kendine yap.umarım kendin toparladığın gün olur ve arkandan hayır dua yapacak insanlar bırakırsın.....
    tek kelime alkışlıyorum inşallah bunun mekanı cehennem çukurları olur onun öldüğü gün satacam hisselerimi

Esas

Değerli petrokent yorumcuları uzun süredir yazmadım.Bende 100 lot var.allah sağlık verdiği sure parayada ihtiyacım olmassa satmayacam.Allah rahmet eylesin okuyunca bende çok üzüldüm.Patrona kızmaya gerek yok.Kimse bize hisseyi zorla aldırmadı.Herkes çok kazanmak için aldı.Borsada hisse düşerde çıkarda sabırlı olmak lazım.İğtiyacın olan parayı yatırmamak gerekli.Ben bu hisseyi güvendiğim için aldım.Patronda hissesinin değerlenmesini ister.Onlarında bildikleri bir şey vardır.Saygı duymak gerekli.Ben şahsen içimde bir his iyi şeylerin olmasını temenli ediyorum.Umarım hep birlikte kazanırız.Allah herkese önce sağlık ve sıhhat versin.NOT:Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

141 lotumuzu alandan allah razı olsun....
    pislikten azar azar kurtuluyorum...
    55.850-den satışımız gitti ama gel gör aralık 55.850-56.100 du
    saat 17.38 alışı ile 56.100-63.500 olmuşşş vay anasını biz sattık kağıt uçacak mı ne????

Sayfa 12/98 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •