Sayfa 1005/1005 İlkİlk ... 5505905955995100310041005
Arama sonucu : 8037 madde; 8,033 - 8,037 arası.

Konu: TKFEN Tekfen Holding

Esas

günlük dağılımı kötü
    6.62 de gap kaldı
    tahtada simitçi gazozcu herkes vardı bugün
    yapacak bir şey yok bizim için
    şirket piyasa değerinin üç katı iş alıyor halen buralarda nereye mal verecen nereye mal alacan

bugün sabah yazdım hareketten beş dakika önce inşaat kanadında yeterki iş gelsin piyasalarda ortamda iyi olsun rakip yok.
    yeterki adam butik iş istesin tek adres var oda tekfen
    butik iş demek tekfen demek
    butik iş demek kar marjı %15 demek

bu iş butik iş işte.
    otoyol işinde kar marjı betonarme bina gibi %7 - %5 değildir amele takımı yapamaz viyadönük kavşak mühendislik ister.
    oda bizde yeterince iyi derecede var.

daha film başlamadı bu kucak modu.

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    6.20 - 8.20 arası trade için iyi bölgedir bu tarz oluşumlarda.ben 6.2 görmeme veya az lotla görme riskine karşı bugün alımlarımı tamamlayacağım.allah razı olsun bunlardan eski formunu aratmıyor ahahahaha
    sadece ilave alımları 7.70 den verdim gap e yönelirse 6.20-6,62 arasi alıcıyım.

Hafızamızı yoklayalım.
    Kağıt 2 tl lerde ve 4 tl ler de iken bolca gelen raporların hepsi yüksek kalan hedefi revize şeklinde olmuştu.
    ama hiç bir zaman SAT tavsiyesi içeren bir rapor görmemiştik.

ve geçen sene yazmıştım. bir gün bu kağıtta sat raporu geldiğinde aslında en iyi al sinyalinin bu olacağı şeklinde idi.
    19.08.2016 iş yatırım tekfen de sat tavsiyesinde bulundu. fiyat 6.75 bunuda meşhur arşivime alayım.
    morarırsak yapıştırırız.
    bu arada 2007 de verdikleri hedef fiyatın on yıl sonra altına sat veren kurumları tebrik ediyorum.
    evet iş yatırım iyi indikatör olur yarında alırsalar.

akinonya menkul tkfen deki 26/05 tarihindeki 6.44 altından her yer alım yeridir tavsiyesini 6.87 altından her yer ala çevirdi.
    tavsiyesi biriktir.19.08-2016
    çiziklerin efendisi bu aralar formda en son ereğli de 4.04 altı alım yeri dedi kağıt darbe dahil beş gördü on günde.
    burda yeni hedef revizesi altında alımlar olmuşmudur bilemem ama ben bu hsbc hikayesini ttrak ta yaşadım bize mal basan eller gelip üç katından yerine koyuyorlardı.Bizde kek gibi veriyorduk. sana pahalı gelen ona ucuz olabiliyor. böyle yağlı işler gelirse tekfeni bu piyasa değerinde kimse tutamaz ve bunu birileri çok iyi görmüş olmalı.

6.62 gapi ne kadar ilave sıkımlarımı yapmam giderse gitsin.
    her yer tahta dermişim.

Esas

Benim bu projeden beklediğim net kar tahmini 300 milyon dolardır.
    Kur riski sıfırdır artık tekfen için.
    Ayrıca katar da stadyum işi de alınırsa şantiye masrafları %30 oranında düşecektir.

4. Esas

Benim bu projeden beklediğim net kar tahmini 300 milyon dolardır.
    Kur riski sıfırdır artık tekfen için.
    Ayrıca katar da stadyum işi de alınırsa şantiye masrafları %30 oranında düşecektir.
    Yani sadece bu işten yılda 300 milyon TL 3 yıl boyunca kar getirir..
    😂😂

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,511
    Blog Yazıları
    8

Esas

Yeni başlıktan devam ediyoruz: http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=171349
    Unutulmayacaksınız.

Forum Kuralları

Söz, büyüdür. Sözcüklerin büyüsü vardır.

Sayfa 1005/1005 İlkİlk ... 5505905955995100310041005

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •