Sayfa 1/238 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1901 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PRKME-Park Elektrik Üretim Madencilik San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas PRKME-Park Elektrik Üretim Madencilik San. ve Tic. A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

hadi bakim yeni sayfamız hayırlı olsun,bereketli olsun.

Esas

ilk sayfada benimde adim olsun...bugunku kapanis iyi insallah geri donus sinyali olur...

Duhul
    Jul 2004
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    990

Esas

2015 karının 35 milyon tl olacağın tahmin ediyorum. Rakamları yuvarlayarak bir hesap yaparsak 9 aylık kar 23 milyon, son çeyrek 2 milyon kar gelse eder 25, Park Termikden de 7 milyon, eder 32 milyon, park holdingden de temmettü ödemesi kapsamıonda planlanan dan 3 milyon tl fazla borç tahsili ile 35 milyon rakamına ulaşıyorum. Bilançoya ilişkin tahmin ve beklentisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum.

Kişisel görüşümdür asla al-sat-tut tavsiyesi değildir.

Esas

Alıntı Originally Posted by murat_78 Yazıyı Oku
    2015 karının 35 milyon tl olacağın tahmin ediyorum. Rakamları yuvarlayarak bir hesap yaparsak 9 aylık kar 23 milyon, son çeyrek 2 milyon kar gelse eder 25, Park Termikden de 7 milyon, eder 32 milyon, park holdingden de temmettü ödemesi kapsamıonda planlanan dan 3 milyon tl fazla borç tahsili ile 35 milyon rakamına ulaşıyorum. Bilançoya ilişkin tahmin ve beklentisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum.

Kişisel görüşümdür asla al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    AÇIKLAMA:
    Şirketimizin 14 Ekim 2015 tarihli özel açıklamasıyla kamuya duyurduğu üzere ana ortağımız Park Holding A.Ş.'den 31 Aralık 2015 tarihinde 56 milyon TL olarak yapılacağı duyurulan tahsilat tutarı 59 milyon TL olarak gerçekleşmiştir.

3 milyona nasıl ulaştın?

Duhul
    Jul 2004
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    990

Esas

Alıntı Originally Posted by galactica Yazıyı Oku
    AÇIKLAMA:
    Şirketimizin 14 Ekim 2015 tarihli özel açıklamasıyla kamuya duyurduğu üzere ana ortağımız Park Holding A.Ş.'den 31 Aralık 2015 tarihinde 56 milyon TL olarak yapılacağı duyurulan tahsilat tutarı 59 milyon TL olarak gerçekleşmiştir.

3 milyona nasıl ulaştın?
    Planlanan 56 gerçekleşen 59 milyon tahsilat doğru, bu kazın bir ayağı birde yuvarlak rakamlar ile dağıtılan 91 milyon temettü var ya, park holdingin payına 56 milyon düşüyordu. Yani park holdingin 56 milyonluk temettü alacağı borçtan düşülecekti. Sonuç olarak parkme Park Holdinge 56 milyon temettü ödedi, 59 milyon tahsilat yaptı farkıda 3 milyon tl eder.

Esas

Hadi bakalım sayfamızda uğurlu gelir inşallah

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Olurda yeni topic sayesinde Park yükselecek olursa Pess derim.

Sn.Güneysuya artık haftada bir yeni topic açtırırız.

Sayfa 1/238 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •