Sayfa 13/828 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 6623 madde; 97 - 104 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Esas

Uzuncuyuz 3 yılı 5 yılı 7 yılı hatta daha uzuncuyuz diyenler nedense her dakika burda yazıyor...kar güzel gelecek temettü iyi gelecek belki de bedelsiz verecek..rahat rahat izleyin uzuncuysanız

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Oct 2014
    İkamet
    Tunceli
    Gönderi
    1,493

Esas

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Uzuncuyuz 3 yılı 5 yılı 7 yılı hatta daha uzuncuyuz diyenler nedense her dakika burda yazıyor...kar güzel gelecek temettü iyi gelecek belki de bedelsiz verecek..rahat rahat izleyin uzuncuysanız

Hobi meselesi.. Her dakika bakiyorum okuyorum yaziyorum diye Satacak halimiz yok.. 1.5 sene oldu 15 sene de olacak inş...

Eeee sirket bizim sirket takip etmek lazim

Esas

evim konum itibari ile TUPRAS manzaralı , sıkıntısı yok, bacalar tütüyor . düşerse en kötü liman sahasına girip balık avlarız . sonuçta ortağı sayılırız bilanço ile yüzümüzü güldürürse hayır demeyiz .

Esas

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku

Bu daha çok işyerindeki ya da işteki rahatlıkla alakalı. Bazı kişiler için gerçekten hayatın önemli bir kısmını oluşturuyor hobi/meşgale anlamında. Haa şuna da katılmıyor değilim, ne kadar izlerseniz fiyatlar açısından hassasiyetiniz o kadar artıyor. Ben 2015 Nisandan beri uzun vadeciyim. Aslında seans izlemeyi de doğru bulmuyorum ama gündem bu kadar hareketli ve piyasa bu kadar dalgalı olunca insan merak edip bakıyor

Esas

geride bıraktıgı boşlugu aldı.. 70tl de hareket başlar.. direnç kıracak mı

Esas

bukadar kafanızı takmayın yok uzuncuyuz yok 30 yıl bekleriz diye bu tüpraş sahibine kalmamış sizemi kalacak.???

Esas

Alıntı Originally Posted by arsus Yazıyı Oku
    bukadar kafanızı takmayın yok uzuncuyuz yok 30 yıl bekleriz diye bu tüpraş sahibine kalmamış sizemi kalacak.???
    ondaki kadar para olsa takmayız

Esas

Alıntı Originally Posted by gurselle Yazıyı Oku
    geride bıraktıgı boşlugu aldı.. 70tl de hareket başlar.. direnç kıracak mı
    Ne zaman ucacak kaçacak kıracak dşyısun kağut cakılıyor.bi bekle bi..

Sayfa 13/828 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •