Sayfa 53/828 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6623 madde; 417 - 424 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Esas

Ankarada 18:30 da patlama 28 ölü 60 yaralı vatandaşımız varmış...tsk personel servislerine saldırı olmuş...
    Yine yüreğimiz yandı...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,203

Esas

Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    İsviçreli gene sağlam satmış ... Buna rağmen yükselmesi bence olumlu , credit satmasaydı çoktan daha yukarılarda olurdu
    satanlar, görelim bakalım geldikleri zaman hisse kaç olacak
    adamlar can derdine düşmüş, yerlerinde olmak istemezdim
    huzur içinde temettümüzü beklemeye devam

Esas

Tupraş 71.75 üzerinde olumluyum. Lakin bist şu dönemde fonlar gelmesi zor..süriyede gavur harita çiziyor..türkiyede planları var..hisse tutmak çok zor elde

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,203

Esas

Alıntı Originally Posted by gurselle Yazıyı Oku
    Tupraş 71.75 üzerinde olumluyum. Lakin bist şu dönemde fonlar gelmesi zor..süriyede gavur harita çiziyor..türkiyede planları var..hisse tutmak çok zor elde
    diğer 400küsür hisse başkadır, tuprs baskadır.
    ytd.

Esas

72.45 ve üstü kapanışlarda yolu açılır diye düşünüyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by rdx Yazıyı Oku
    Aynen kardeşim. TAvdaki tutarsız yazıları tek kalemde dökünce bana kafayı taktı her yere şikayet etmeler, bu topiğe geldim burayı karalamalar. O adamın benimle bir derdi var ama anlamış değilim.
    Nasıl bir kuyruk acısı bilmiyorum ama koskoca TUPRS ın grafigine bilançosuna indikatörüne bakmadan yazmış. çok da umrumdaydı. Herneyse tavhl de zararın vermiş olabileceği psikolojiye bağlayalım altında başka bir şey aramayalım.
    Gelelim kendi işimize bugünkü eksi kapanışı önemsemiyorum. Takaslar yayınlansın inceleriz.
    Ağzımızın tadı bozulmaz inşallah. Hedefimiz stopumuz belli olsun gerisi hikaye. hisse alırken kazanılır satarken değil.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Suudi Arabistan, Oman, Bahreyn, Kazakistan ve Brezilya'nın kredi notları düşürülmüş, BP 6 milyar dolar zarar açıklamış, petrol şirketleri binlerce kişiyi işten çıkarırken çok ümitlisiniz maşallah. Allah bozmasın. Tüpraş iyi kağıt. Büyük şirket. Arkası sağlam. Koç gibi. Borsa artıda, Tüpraş ekside ama ümidimizi kaybetmeyelim. Elbet o da artar. Bilanço muhteşem geldi.

Esas

Alıntı Originally Posted by Nik Yazıyı Oku
    Suudi Arabistan, Oman, Bahreyn, Kazakistan ve Brezilya'nın kredi notları düşürülmüş, BP 6 milyar dolar zarar açıklamış, petrol şirketleri binlerce kişiyi işten çıkarırken çok ümitlisiniz maşallah. Allah bozmasın. Tüpraş iyi kağıt. Büyük şirket. Arkası sağlam. Koç gibi. Borsa artıda, Tüpraş ekside ama ümidimizi kaybetmeyelim. Elbet o da artar. Bilanço muhteşem geldi.
    küçük bir detayı kaçırıyorsunuz sn nik , TÜPRAŞ ın petrol kuyuları yok TÜPRAŞ aldığı petrolü işleyip ürün olarak satan bir şirket ...

Esas

Alıntı Originally Posted by Joddy37 Yazıyı Oku
    Tüpraş'ın şirket faaliyetleri ve mali performansı, gelir gider dengesi hakkında zerre fikir sahibi olmadığınız anlaşılıyor. Lütfen önce şirketi inceleyip çalışın, onda sonra yorum yapın.
    Petrol fiyatlarının artması, Tüpraş'ın kârını azaltmaz mı diyorsunuz?

Sayfa 53/828 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •