Sayfa 3/1398 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 11184 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Aralarında anlaşıyo olabilirler mesela bu spek fikret orman tarihi verene kadar diğer spek stad açılana kadar diğer spek de şampiyonluğu alır nasıl senaryo😊

Esas

Alıntı Originally Posted by Bilgekan Yazıyı Oku
    Bu spek dediğiniz kimdir böyle böyle hacimli kağitta herkes spek ne oldu bugün yatırım finans 2 milyon kağıt sattı kağıt tık demedi o spek değilmiydi...
    hocam eminim siz de bilirsiniz ki, bir hissenin piyasaya dağıtılmaya başladığı an hissenin zirvesinden düşmeye başladığı an değildir. dağıtma işi, yeni yeni zirvelere çıkartılarak daha kolay yapılır. yoksa spek nasıl versin piyasaya fiyatı düşen hisseyi; çünkü düşüşe başlayan hisseye alıcı zor gelir. halbuki yukarı çıkarttıkça alıcılar çoğalacak ve de daha yüksek-biraz daha yüksek fiyatlardan hem de zorlanmadan vermek daha kolaydır. beşiktaşın bu çılgınca yükseliş hikayesi daha ne kadar sürer kimse bilemez; sadece Allah bilir. belki buralardan dönecek (az ihtimal); belki 5.XX lerden belki 6-7-8 vb yerleden dönecek. hangi fiyat seviyesinde iken dönecek bilinmez ama bir yerlerden döneceği kesin. ben şahsen endişelenmiyor değilim.

şu bilgi dikkat çekici benim açımdan: bugünkü fiyatla fb nin piyasa değerini solladı. buna göre, bence ya fb ucuz kaldı ya da bjk pahalı oldu. çünkü beklenti şampiyonluk ise, fb de şampiyonluk yolunda iddialı konumda (şampiyonlar ligine doğrudan katılma durumunu da dikkate alıyorum ve de doğrusu, mevcut duruma göre bjk bir adım önde yarışta). veya beklenti stat ise, fb de zaten var stat. hem de yeni sayılır. sahasındaki maçlarda iyi gelir elde ediyor seyirciden. ayrıca fb de iddialı olduğu için hem seyirciden hem lisanslı ürün satışından hem sponsorluk gelirleri bakımdan vb yollarla gelir elde etme potansiyeli bakımından bjk nin altında olduğunu söylemek mümkün mü? öyleyse fb nin piyasa değerini sollamasının mantığını bulmak zorlaşıyor bende haliyle. (gs ile ne bjk yi ne de fb yi kıyaslamıyorum; çünkü mevcut duruma göre gs yi zor yıllar bekliyor kanaatindeyim). elbette bu yükseliş hikayesi bir yerde sonlanacak; sonsuza kadar böyle devam etmeyecek. ve de tam zirvede iken hisseden çıkmak kolay iş değil. ayrıca hergün %5-6-7 yükselirken ve de anlık tahta takibi de yapılıyorsa rakamların hızlıca yer değiştirmesine bakarken ve gün sonlarında bugünde şu kadar bin tl karım oldu diye rakamlara bakarken büyülenmiş gibi olmak çok muhtemeldir. bence en doğrusu, kişi kendi kararı ile, bu kadarı yeter artık dediği yerden ayrılmalı.

Esas

şunu da ilave etmeliyim. fb hisse fiyatı da yükselmeye başlar ve en azından piyasa değerleri 3aşağı-5yukarı kafa-kafaya gitmeye devam ederse, endişem azalır (veya kabolur).

Esas

Arkadaşlar slm yaklaşık 1 senedir hissede olmakla birlikte son 2-3 aydır burda yazılanları sürekli takip ediyorum. Düşüncelerine katıldığım insanlar mevcut bu forumda. (Nurikınay, freedim, barbarn, Selims ))En son artık bende bir şeyler paylaşmak için üye oldum. Benim senaryolarımdan biri kağıdın iki operasyona maruz kalıcağı yönünde yani bi yerlerde stadın beklentisinin bittiğine inandırıp, spek amcanın malı boşaltıp tekrar alttan toplayıp boşalttığı noktadan daha yukarı taşıyacağını düşünüyorum. Sonuçta şampiyonluk beklentisi Beşiktaş için bu sene her hafta var, 2. Operasyonda bu beklentiyide bahane edebilir. Bu düşündüğüm daha önce gs hissesinde stad açılırken yaşanmıştı sanırım, üstelik gs stad açılırken o sezon hiç şampiyonluk beklentisi yaşamamıştı bile. O yüzden 1. Operasyon için acele ediyor gibi tabii eğer düşündüğüm gibi nisan 30 a kadar stad açılışı için bir tarih verilecekse, vakti kısıtlı olduğundan acelesi varmış gibi davranıyor sonuçta iki operasyon yapılırsa spek amca direkt çift hanelere taşımış kadar kar elde edebilir düşüncesindeyim yada boşverin
    Not: hayal dünyasında yaşıyorum ytd.
    Son düzenleme : Winwin1903; 19-02-2016 saat: 00:48.

Esas

Citi nin kaldırdığı kağıtlara bayılıyorum.
    Fiyatlar tamamen tekniğe göre oluşuyor.Teknik takır takır işliyor.
    İndikatörler çok şişmiş biraz soğutması gerek..
    Birkaç indikatörde negatif uyumsuzluk mevcut dostlar.
    Düzetlme yaparak gitmesi daha sağlıklı olacak.
    Dikkat edilmesi gereken önümüzde birkaç gün olacak.
    Herkese bol kazançlar olsun..

Esas

Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    hocam eminim siz de bilirsiniz ki, bir hissenin piyasaya dağıtılmaya başladığı an hissenin zirvesinden düşmeye başladığı an değildir. dağıtma işi, yeni yeni zirvelere çıkartılarak daha kolay yapılır. yoksa spek nasıl versin piyasaya fiyatı düşen hisseyi; çünkü düşüşe başlayan hisseye alıcı zor gelir. halbuki yukarı çıkarttıkça alıcılar çoğalacak ve de daha yüksek-biraz daha yüksek fiyatlardan hem de zorlanmadan vermek daha kolaydır. beşiktaşın bu çılgınca yükseliş hikayesi daha ne kadar sürer kimse bilemez; sadece Allah bilir. belki buralardan dönecek (az ihtimal); belki 5.XX lerden belki 6-7-8 vb yerleden dönecek. hangi fiyat seviyesinde iken dönecek bilinmez ama bir yerlerden döneceği kesin. ben şahsen endişelenmiyor değilim.

şu bilgi dikkat çekici benim açımdan: bugünkü fiyatla fb nin piyasa değerini solladı. buna göre, bence ya fb ucuz kaldı ya da bjk pahalı oldu. çünkü beklenti şampiyonluk ise, fb de şampiyonluk yolunda iddialı konumda (şampiyonlar ligine doğrudan katılma durumunu da dikkate alıyorum ve de doğrusu, mevcut duruma göre bjk bir adım önde yarışta). veya beklenti stat ise, fb de zaten var stat. hem de yeni sayılır. sahasındaki maçlarda iyi gelir elde ediyor seyirciden. ayrıca fb de iddialı olduğu için hem seyirciden hem lisanslı ürün satışından hem sponsorluk gelirleri bakımdan vb yollarla gelir elde etme potansiyeli bakımından bjk nin altında olduğunu söylemek mümkün mü? öyleyse fb nin piyasa değerini sollamasının mantığını bulmak zorlaşıyor bende haliyle. (gs ile ne bjk yi ne de fb yi kıyaslamıyorum; çünkü mevcut duruma göre gs yi zor yıllar bekliyor kanaatindeyim). elbette bu yükseliş hikayesi bir yerde sonlanacak; sonsuza kadar böyle devam etmeyecek. ve de tam zirvede iken hisseden çıkmak kolay iş değil. ayrıca hergün %5-6-7 yükselirken ve de anlık tahta takibi de yapılıyorsa rakamların hızlıca yer değiştirmesine bakarken ve gün sonlarında bugünde şu kadar bin tl karım oldu diye rakamlara bakarken büyülenmiş gibi olmak çok muhtemeldir. bence en doğrusu, kişi kendi kararı ile, bu kadarı yeter artık dediği yerden ayrılmalı.
    Sana katılıyorum bugün ve dün tahtayı çok izledim alt kademeler dolmaya başladığında dolu kademeler gelip malı veriyor gibi ama aynı Zaman'da götürüyor, götürmesinin sebebide malı çok spek amcanın buralardanda biraz biraz başlaması lazım sanki boşaltmaya.

Not: hayal dünyasında yaşıyorum. Ytd

Esas

Bjk olması gereken rakamlara geliyor.FB düşük kaldı evet bu bir gerçek.özellikle aziz başkan un hisse üzerinde baskısı olduğu kanaatindeyim. Ayrıca sunu belirteyimki bjk bir markadir.markaların değeri devamlı değişir.gün gelir marka değeri artar gün gelir düşer.şuan bjk yükseliyor.sebepleri malum.uzaya çıkacak halide yok olması gereken marka değeri neyse o.bence fenerden olması gerekenden aşağıda.onlarfanfa hareket bekleniyor ama asmalari gereken bikac surec var.yazdıklarım ytd

Esas

Neyin markası bir kumar oynuyorlar adamlar aldıkları malı bugün verdiler bu elinde malı olanlar için iyi satış fırsatı -500 trl özsermaye bir spor kulübü kar edemez her zaman bedelli sermaye artırır bu hissenin geri dönüşü çok hızlı olur şimdiye kadar 10 şampiyonluk 5 stad satın alındı aman dikkat şampiyon olsana borçların faizini kurtarmaz

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 3/1398 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •