Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding A.Ş.

Esas

sayın laruhlano üstad uzun süredir buralara uğramaz oldunuz.umarım olumsuz bir şey yoktur sağlık sıhhat iyidir ......

Esas

Alıntı Originally Posted by okadin35 Yazıyı Oku
    arkadaşlar sayfa neden yenilendi..bilen var mi?? zamanlama manidar �� neyse hayirli olsun. Temiz yeni bir cikişa vesile olur umarim....
    Bende anlamadım bu sayfanın yenilenmesini.bende manidar buluyorum.aklıma Glyho sayfasının yenilenmesi gelmedir değil.yeni sayfada yenihaber ve hisse fiyatina biraz gaz,sonra hisseyi ellere ver sonra dusur..aynı km'nin yaptığı gibi.bu kuzenede dikkat etmek gerekir diye dusunuyorum

Esas

Sayfayı yeni leyen nik Güneysu.bu Güneysu rizenin guneysusumu

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

Alıntı Originally Posted by gunmel Yazıyı Oku
    Bende anlamadım bu sayfanın yenilenmesini.bende manidar buluyorum.aklıma Glyho sayfasının yenilenmesi gelmedir değil.yeni sayfada yenihaber ve hisse fiyatina biraz gaz,sonra hisseyi ellere ver sonra dusur..aynı km'nin yaptığı gibi.bu kuzenede dikkat etmek gerekir diye dusunuyorum
    Sayfayı yenileyen Rize'li mod, hissenin sahibi Rizeli ve sayfanın yenilediği gün hissede bir kıpırdama oldu. Çok manidar, çoook
    Katil uşak da olabilir, olmayabilir de.
    Ya arkadaşlar ne manidarı, tüm topiklerde beli aralıklarla yenilenmeler oluyor, en son benim uyuz tekfenimde de oldu bu hissenin suyundan mıdır, havasından mıdır hemen manidara bağlamış herkes. Ha bu adam ne yapar onu bilemem, kuzen gibi hoplatıp boşaltır mı boşaltamz mı onun garantisini veremem, turgutla dans, kurtlarla dansdan daha tehlikelidir.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

Gedik, şöyle 1.30 lara kadar bir hareket çektirseydi de bir daha dönmemek üzere kurtulsaydık hisseden ne iyi olurda, sermaye kurtarsak yeker, bırak kar etmeyi bir senedir beklediğimiz aynı fiyattan veririz kıymetsiz mallarını. 1.54 nere, nominalin altı nere.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

Alıntı Originally Posted by cankurt23 Yazıyı Oku
    sayın laruhlano üstad uzun süredir buralara uğramaz oldunuz.umarım olumsuz bir şey yoktur sağlık sıhhat iyidir ......
    Ben de merak ediyorum ustadı, çok güzel paylaşımları vardı, gelse de biraz moral verse bari, önümüzü gersek.

Esas

ben moral verimmi?

Esas

bence eski bilgilere ulasmak her zaman faydali....yeni bir sayfa baslatmak ile gecmişi de silinmiş oldu...o yuzden bu kagidi merak eden yeni arkadaşlar bundan mahrum klacaklar

Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •