Sayfa 225/725 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 5799 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: CEMTS Çemtaş Çelik Makina Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by taso Yazıyı Oku
    mourinyo nerede o en sadık olandı ve bilançoyu tam tuturdu,,,,,,3 aylığıda bilmişti.............
    .madem öyle mourinyodan birde 2017/3-6-9-12'yide rica etsek......esas önemli olanlar,ve merakla,heyacanla beklediklerimiz onlar.......

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .az önce bir arkadaşa bilanço iyi geldi gözün aydın deyince yok dedim bu bilanço daha öncü;gerçek potansiyelinhedefin ayak sesleri bunlar...son günlerin moda tabiri ile bu namazdan önceki sela dedim,namaz ezanına vede namaza daha var ama çokta kalmadı diye ifade ettim......hani cumanın selası yaklaşık 30-40 dk önce verilirya onun gibi dedim....
    güzel bi örnek olmuş

Esas

Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    çemtaşın yarın ki ve daha sonraki seyri hakkında bilgisi olan arkadaşlar gerçekçi yorumlar yapabilirler mi ?

.öncelikle bilmeyen arkadaşlar Çemtaş'ın müşteri portföyünü aşağıdaki adresten bir okusunlar.....Aynı bültende Mersedesle 2016-2025 yıllarını kapsayan anlaşmayıda bir görsünlerde....yatırımcılar ne alıp sattıklarını iyice bilsinler.....

http://www.cemtas.com.tr/Bulten/Cemt...m=auto,-44,959

http://www.ekohaber.com.tr/denge-cub..._id-17361.html

PORTFÖYÜMÜZE ÖNEMLİ MARKALARI KATTIK Çemtaş, Uzel Otomotiv Sistemleri A.Ş.den alacaklarına binaen satın almış olduğu ve otomotiv ana sanayine direkt ürün verebilen denge çubuğu hattını günün gereksinimlerine uygun olarak modernize etmiş, Ocak-2011in ilk günlerinde de deneme üretimine başlamış; denge çubuğu üretimi için yurtiçinden ve yurtdışından çeşitli firmalarla görüşmeler gerçekleştirmiş olup, otobüs ve kamyon üretimi için denge çubuğuna gereksinim duyan Iveco (Italya) ve Mercedes Benz Türk A.Ş. ile görüşmelerde olumlu gelişmeler sağlanmıştır. ISUZUYA SERİ ÜRETİM YAPIYORUZ Denge Çubuğu üretim çalışmalarımız fevkalade başarılı denebilecek bir seviyeye gelmiş bulunuyor. Anadolu Isuzu firmasına seri üretime başladık. Mart ayında da Mercedes Kamyon-Aksaray için fiili üretime geçeceğiz. MERCEDES BENZDEN SİPARİŞ ALDIK Bildiğiniz gibi Mercedes Benz Türk firmasının 2013-2016 yılları arasında üretimlerini gerçekleştireceği otobüs ve kamyon modellerinde kullanılan denge çubuklarından sonra 2016 yılında başlayacak SFTP projesi kapsamındaki kamyon modeli araçlarında kullanılacak denge çubuklarının siparişlerini almış bulunmaktayız. DENGE ÇUBUĞUNDA YENİ YERLİ ÜRETİCİYİZ Bugüne kadar Almanyadan ithal edilen denge çubukları 2013ten itibaren Türkiyede üretilecek tüm otobüs ve kamyonlarda artık Çemtaş denge çubukları yerini alacaktır.

Esas

HORİZON 2020 kapsamında SINTEF (Norveç) firması ile olası proje ortaklıkları ile ilgili görüşmeler devam etmektedir. Bunların yanında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü ile San-Tez çalışmalarına başlanmış ve Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Bölümü ile ortak proje görüşmeleri devam etmektedir

faliyet raporu sayfa 23'ten

tarihinde ilk defa bir firmayla proje ortaklığı için görüşüyor...
    inşallah şirket ortağıda olurlar...
    Güzel haber. teşekkürler sn clasman02.

Esas

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    2 gündür ağır toplar neden satıyor , ak yatırım daha önemli yeni ortak ordan mal toplamıştı.Bugunde 160000 lot satışı var iki günde 300000 lot satışı var ,virmanda olabilir yarın daha net gözükecek oyun

6. Esas

Degerli ,vefakar cemtas Yatirimcilari
    Hepinizi bu mutlu gununuzde saygi ile selamliyorum.
    Sirketimizin gerek karliligindaki olumlu
    gelisme ve gerekse sektor icindeki pozisyonundaki olumlu cabalari bizleri tabii ki umutlandiriyor.Ancak kisa vadede, aciklanan ve beklentilere uygun gelen karla hisse degerinin olusumu konusunda sn Bulut un ihtiyatli ve teknik bakisina katiliyorum.
    Yine de hissenin bundan sonraki fiyat
    Seyrinin bucim den gelecek iyi bir kara
    Ve roda ile ilgili gelismelere bagli oldugunu dusunuyorum.
    Roda nin fiat tespiti ile ilgili genel kurul uzerinden 4 ay gecmesine ragmen yatirimcinin haberdar edilmemesi uzerine bir yatirimci arkadas sn yonetim kurulu baskanina ve sn genel mudur umuze bizleri bilgilendirmesi icin yazili talepte bulundu.hayirli haberler gelir Insallah.

Esas

Alıntı Originally Posted by bulut1 Yazıyı Oku
    2 gündür ağır toplar neden satıyor , ak yatırım daha önemli yeni ortak ordan mal toplamıştı.Bugunde 160000 lot satışı var iki günde 300000 lot satışı var ,virmanda olabilir yarın daha net gözükecek oyun
    .Ak yatırımdaki malın önemli bir kısmı Niyazi İstif'in....o satmadı onun hareketlerini büyük ortak olduğu için KAP'ta ve matrix'te günlük takip edebiliyoruz....Niyazi beyin dışında Ak yatırımda kalan mal çokta kayda değer bir mal değil..son bir ayda alınan mal çıkıldı gibime geliyor...Burgan'daki satış ise piyasa koşullarından dolayı---bu ticari anlamdaki piyasa borsa değil---yapılan bir satış belki biraz daha gelebilirde gelmeyebilirde.......gelsede hem miktar olarak hemde tahtayı etkilemesi anlamında çok önemli olacağını sanmıyorum......aslında bu satışlar iyide oldu yabancının talebi karşılanmış oldu......

.Not:Bilançonun böyle geleceğini bilse her iki yatırımcınında satacağını sanmıyorum.....

Esas

çemtaşın yarın ki ve daha sonraki seyri hakkında bilgisi olan arkadaşlar gerçekçi yorumlar yapabilirler mi ?
    haftalıkta daha önce belirlenen 2.20 ve 2.11 aralığına yerleşmiş keyif yapıyor.. A noktasına kadar haftalıkta yaklaşık 6-7 bar var.. şimdilik yeşil kırmızı arası yaylanması olası görünmekle birlikte, bu gün, günlükte gelen ilginç bir AL sinyali dikkat çekiyor.. bu sinyali ciddiye alabilmek için 2.18 üzeri kapanışlar yapması gerekiyor.. bu gücü gösteremez ise sinyal çöp olur..sarı ortalamanın sarkma yapmadan test etmesi mevcut yükselışi devam ettirme isteği şeklinde yorumlanabilir.. kısaca yatay yukarı.. 2.11 kırılması halinde sarının 2. defa test edilme olasılığı yüksek.. eğer test edilirse bu seviye AL KIRARSA STOP şeklinde değerlendirilebilir..

Son düzenleme : Serhat; 02-08-2016 saat: 23:41.

Sayfa 225/725 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •