Sayfa 715/725 İlkİlk ... 215615665705713714715716717 ... SonSon
Arama sonucu : 5799 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: CEMTS Çemtaş Çelik Makina Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Adamlar her fırsatta hisseyi dahada aşağılara çekebilmek için çırpınıp duruyor.

Yazdıklarım al, sat ya da tut tarzında yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Esas

Alıntı Originally Posted by TARKAN73 Yazıyı Oku
    sayın bulut cemtaşın sahibi gibisiniz.bütün senaryoyu yazıryorsunuz.
    Merak etme şirketin sahibi değilim ,
    Teknik oyuncuyum.
    Seneryo yazmayı severim , eğer borsadaysan seneryonda olacak , stratejinde , teknik bilginde .
    Bak sana yukarda saydığımla ilgili yeni yaşanmış hikaye anlatayım.
    1.39-1.43 maliyetle elimde maktk vardı ,
    2.74 itibaren kademeli kağıdın durumuna göre çıkmaya başladım en son lotu 2.89 dan sattım.
    topiğinden 4-5 kişi bulut hocam nasıl çıkarsın şöyle beklenti , böyle beklenti yok 193 milyon giriyormuş vs.
    Başka tanıyanlar beni tahta sahibinin sirkelediğini ,hele dün sabah neler yazmışlar özl ,
    Öğlenden sonra hepsi güm , bugun dahil .
    Şimdi strateji yapmasam , kafamda seneryo yapmasam , teknik bakmasam onlar en önemlisi hikaye yaratıp ava çıkmış olduklarını düşünmesem beni de ayıklarlardı.
    sonuç olarak benim seneryom beni bağlar , tahtayı yapanın seneryosu hepinizi bağlar.
    Bak sana bir seneryo daha yazayım 2.68 iyi takip et , orayı kırıp kapanışlar yaparsa 2.60 durakta.
    Son düzenleme : bulut1; 15-02-2017 saat: 11:53.

Esas

Burayı takip eden arkadaaşlar tahtada olup olmadığım sormuşunuz .
    %60 ve 20 ayrı ayrı 2 kurumdan sattım.Elimde 2.31 den alımlara başlaığım şuanki maliyetim 2.47-48 bandı arasında %20 mal var.
    Ne zaman dip yaptığını görürüm , ne zaman tahtayı yapan dan..... elbisesini çıkarıp , tahtasına sahip olur o zaman teknik oyuncu olarak oyuna girerim.

Duhul
    Jul 2013
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,324

Esas

Kimse her verişi spekülatörün numarası sanmamalı.Bazen spekin de zararına dahi spekülasyon dışı satma sebebi olabiliyor.
    Örneğin;Cemtaş'ın da speki bildiğimiz O.A 1.50 'lerden satamadığı Gentaş'ları V.D'si karı açıklandıktan sonra 1,42'lere kadar resmen sattı.
    Sebep ne? sebep Gentaş'ın sahiplerinin yavuz hırsız gibi ev sahibini bastırmasıdır.Yani Gentaş'ı O.A'ya yar etmemesidir.Bunun ne şekilde olduğunu Gentaş topiğinde yazdım.
    Şimdi Cemtaş'ta da O.A haricinde acaba şirket sahiplerinden oyuncu yok mudur? yani meydan hep O.A'nın mı? bence değil.İşte asıl mesele bu.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Behzat Yazıyı Oku
    Kimse her verişi spekülatörün numarası sanmamalı.Bazen spekin de zararına dahi spekülasyon dışı satma sebebi olabiliyor.
    Örneğin;Cemtaş'ın da speki bildiğimiz O.A 1.50 'lerden satamadığı Gentaş'ları V.D'si karı açıklandıktan sonra 1,42'lere kadar resmen sattı.
    Sebep ne? sebep Gentaş'ın sahiplerinin yavuz hırsız gibi ev sahibini bastırmasıdır.Yani Gentaş'ı O.A'ya yar etmemesidir.Bunun ne şekilde olduğunu Gentaş topiğinde yazdım.
    Şimdi Cemtaş'ta da O.A haricinde acaba şirket sahiplerinden oyuncu yok mudur? yani meydan hep O.A'nın mı? bence değil.İşte asıl mesele bu.
    haklısın ismail ağa tevessül etmesede illa içerden birileri kesin bi dolap çeviriyordur aksi mümkün değil eşyanın tabiatına aykırı öyle veya böyle sabredip fırınlardan (ocaklardan )çıkacak susamlı galeta gibi mamuller bizi engin denizlere götürecekmi ona bakacağız
    Son düzenleme : BatanBorsacı; 15-02-2017 saat: 14:26.

Esas

Alıntı Originally Posted by SR-71 Yazıyı Oku
    2,66 değsin de bir rahatlasın artık.
    benim dip buraydı kartları sonra açmak üzere fulledim. 3 üstü değerlendirmek üzere uyku moduna geçiş zamanı.

7. Esas

en nihayetinde kağıdı biç ettiler.
    yazık gerçekten.

katakülli kağıtlara bari girerken biliyorsun burda 40 dümen çevirirler diye.
    ama burda şirkete güven, patrona güven, sektöre güven, gelişmelere güven.
    sonuç? sıfır

8. Esas

manipilatörler sazan avında

Sayfa 715/725 İlkİlk ... 215615665705713714715716717 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •