Sayfa 724/725 İlkİlk ... 224624674714722723724725 SonSon
Arama sonucu : 5799 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: CEMTS Çemtaş Çelik Makina Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by bulut1 Yazıyı Oku
    Bugunkü marbasa ne diyorsun tek kalem 1.800.000 lot alış , yeni oyuncu için 2.76 maliyet yaptırdılar .
    .bu çapta tek bir günde alımı tahtamızda yıllardır ilk görüyoruz.......umarız devamı gelir........merak ve heyecanla takip edeceğiz.......

2. Esas

Pasta işe yaramış yeni oyuncular mevcut
    sayın bulut dün size bugün hissede olacaklarla ilgili ufak ipucu vermiştim.
    Yatırım tavsiyesi degildir

Esas

Alıntı Originally Posted by TARKAN73 Yazıyı Oku
    sayın bulut dün size bugün hissede olacaklarla ilgili ufak ipucu vermiştim.
    Yatırım tavsiyesi degildir
    Bak güzel kardeşim beni tanımıyorsun,oyunu nasıl oynadığımı bilmiyorsun, teknik bilgin ne kadar onuda bilmiyorum.
    İşin özü senin bildiklerini ben çoktan unuttum.
    Şimdi sana şunu söyleyeyim ben yazdıklarımı hiç okumamışsın arka sayfada oku ondan sonra bana anlatırsın ne demişim
    Burda 3.00 den beri aşağı rakam veriyorum 2.68-60 dedim dün yemeği ısıtıp yine koydular milletin önüne nerden döndü 2.64
    sen şimdi bu rakamların ne ifade ettiğini bilsen zaten bana yazmazsın bak güzel 2.68 tahtanın %61 lik düzeltmesine denk gelir .
    Nerden haberle dönüyor 2.68 lerden Bulut nededi onların oyuna girdiği yerde bizde gireriz dedik ne oldu sabah %10 art ilemi açtı yo yani koşturmaya gerek zaten sattıklarımı 40 kademe aşağıdan alıyorum yani harman yine yaptık .Sonuç olarak ben karşımdakilerin kim olduğunu biliyorum , yakaldıklarında iliklerine kadar saplarlar, hayalle işim olmaz real bakarım tahtaya ,kerizmi onlar herkeze para kazandırsın.Bu yüzden oynadığımız mebla yüksek olunca ince hesap yapacaksın .
    Son düzenleme : bulut1; 16-02-2017 saat: 22:57.

Esas

[QUOTE=bulut1;14257404]Teknik birşey demesine gerek yok ortaya koydular pastayı , 2.84 geçilirse iyi olur.
    Bugun vurur geçerde önemli olan mallanma nasıl olacak.[/QUOTE]

Bak tarkan 73 bu yorum 12.30 yapılmış , kafamızdaki ni birileri uygulamış 2.76 ortalama ile 1.800.000 lot almış.
    İşte biz onları hesaplıyoruz .Benim oyunumda 2-3 kademe yukardan veya aşağıdan almanın önemi yok ,oyunun içindeki oyuncularını durumu önemli .
    Mesala yarın marbas yine mal alacaksa yine toplayarak gidecek 2.84 kırdımı yukarda 2.92 boşluk var onu kapatacak.

Esas

Burayı takip eden arkadaaşlar tahtada olup olmadığım sormuşunuz .
    %60 ve 20 ayrı ayrı 2 kurumdan sattım.Elimde 2.31 den alımlara başlaığım şuanki maliyetim 2.47-48 bandı arasında %20 mal var.
    Ne zaman dip yaptığını görürüm , ne zaman tahtayı yapan dan..... elbisesini çıkarıp , tahtasına sahip olur o zaman teknik oyuncu olarak oyuna girerim.
    Buda dün 12 de haber gelmeden gündüzün yazdığım Tarkan 73 , geçen sana söyledim biz oyunu strateji ile oynarız.%35 mal aldık neden onlar aldığı için.
    şimdi sana bol kazançlar.

6. Esas

Buda dün 12 de haber gelmeden gündüzün yazdığım Tarkan 73 , geçen sana söyledim biz oyunu strateji ile oynarız.%35 mal aldık neden onlar aldığı için.
    şimdi sana bol kazançlar.
    bulut1 üstadım gençler yoruyor seni...sacro seni bu halde görmesin...

Sent from my SM-J700H using Android mobile app

Esas

Boşlukla açtı saatlik göstergelerle alakalı , dün akşam belirttiğim 2.84 den geri geldi ,
    ne yaptılar 15 dk 1.000.000 çevirdiler , toplama nın teyiti akşam belli olacak 2.84 kırdığı an 2.92 doğru yola çıkar.

Esas

Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    bulut1 üstadım gençler yoruyor seni...sacro seni bu halde görmesin...

Sent from my SM-J700H using Android mobile app
    yok yormuyorlar sadece kitabın ortasından okuyup bitirmek istiyorlar.
    Bu yüzden kitaptaki karekterleri tam göremiyorlar.
    Ben ve sacro teknik olarak birşeyler göstermeye çalışıyoruz .
    Yoksa bizler yaptığımızıda kazandığımızıda biliyoruz.

Sayfa 724/725 İlkİlk ... 224624674714722723724725 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •