Sayfa 3/287 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2290 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CLEBI-Çelebi Hava Servisi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by miharbi6719 Yazıyı Oku
    Ben cvp vereyim.sizden veya bizden gomlekci olmaz.iciniz rahat olsun
    Sayın miharbi, burada yazan arkadaşlarım trade yapabilirler ama gömlekçi asla olamazlar. Ayrıca sizin ne kadar düzgün yazılar yazdığınızı biliyorum. Gömlekçiler grup halinde hareket ederler. Bahsettiğim mesajları atanlar bu topikte yazanlar değil zaten.

Öte yandan, bu piyasada, Çelebide trade ile para kazanana helal olsun. Sayın kayserili sen neden alındın ki? Alım satım (trading) ile kazanabilir veya kaybedebilirsin, bu serbest piyasanın bize verdiği en doğal haktır. Ayrıca Sayın miharbi'ye karşı bu sertlikte mesaj niye?

Bu ara herkes alıngan olmuş, ben herkese moral olsun diye yazıyorum ama görüyorum ki fayda etmiyor. Çünkü kağıdın hareketleri hepimizin midesini bulandırdı..
    Son düzenleme : YALCIN2004; 04-03-2016 saat: 17:07.

2. Esas

Sen beni baskalariyla karistrdin sanirim.

Esas

Alıntı Originally Posted by YALCIN2004 Yazıyı Oku
    Sayın miharbi, burada yazan arkadaşlarım trade yapabilirler ama gömlekçi asla olamazlar. Ayrıca sizin ne kadar düzgün yazılar yazdığınızı biliyorum. Gömlekçiler grup halinde hareket ederler. Bahsettiğim mesajları atanlar bu topikte yazanlar değil zaten.
    Öte yandan, bu piyasada, Çelebide trade ile para kazanana helal olsun. Kayserili sen neden alındın ki. Alım satım (trading) ile kazanabilir veya kaybedebilirsin, bu serbest piyasanın bize verdiği en doğal haktır.
    Bu ara herkes alıngan olmuş, ben herkese moral olsun diye yazıyorum ama görüyorum ki fayda etmiyor. Çünkü kağıdın hareketleri hepimizin midesini bulandırdı..
    hocam alım satım yapmadım öyle mal mal duruyorum...özelinizi kapatmışsınız bir iki kelime yazıyordum siz bilgilisiniz diye onuda engelediniz.Bende öyle bakıyorum artık

4. Esas

:)hatlar karisti iyice kayserili38 beni baskasiyla karistirmis olacak.ben art niyetli bursey yazmadim.yalcin bey paylasimlariniz icin tesekkurler

Esas

Sen beni baskalariyla karistrdin sanirim.
    haklısın murbinle karıştırdım geçen gün 35,30 dan sattı da kendisi 7.000 lot kadar dedim piyasa düşmesi için yazıyor.

Esas

:)hatlar karisti iyice kayserili38 beni baskasiyla karistirmis olacak.ben art niyetli bursey yazmadim.yalcin bey paylasimlariniz icin tesekkurler
    neyse abi kusra bakma bu aralar keyfimi kaçırdı ama inatlaştım gitmeyeceğim...şunun şurasında 10 marta bişey kalmadı.

Esas

Yalcin hocam kimseye benden 1 lot çıkmaz gömlekcilere bir kılçık atayım bende orta uzun vadede celebi için önemli olabilir hindistan pakistan arasındaki buzlar eriyor son bir yılda aralarinda görüşmeler hız kazanmış durumda aytun bilgin beyin yorumu ile dunyada çinden daha buyuk bir dev doğuyor hindistan pakistan bangladeş barışı ile böyle nufus yogun bolgede olabilecek potansiyelin celebi icin ne kadar dev pasta olabilecegini hayal etmek yeter de artar bu fiyatlar cok komik kalacak derim.

Esas

Alıntı Originally Posted by mmbe Yazıyı Oku
    Yalcin hocam kimseye benden 1 lot çıkmaz gömlekcilere bir kılçık atayım bende orta uzun vadede celebi için önemli olabilir hindistan pakistan arasındaki buzlar eriyor son bir yılda aralarinda görüşmeler hız kazanmış durumda aytun bilgin beyin yorumu ile dunyada çinden daha buyuk bir dev doğuyor hindistan pakistan bangladeş barışı ile böyle nufus yogun bolgede olabilecek potansiyelin celebi icin ne kadar dev pasta olabilecegini hayal etmek yeter de artar bu fiyatlar cok komik kalacak derim.
    Ellerin dert görmesin. Bu speklere verilecek en iyi mesajlar bence...Adamları çözdük aslında. Bakın bugün nasıl da kıvranıyorlar pay diye diye. Endekste biraz yardımcı oldu ama ben gene aradan çaldım galiba adamlara gidecek payları...Biriktirmeye devam..

Sayfa 3/287 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •