Sayfa 981/981 İlkİlk ... 481881931971979980981
Arama sonucu : 7845 madde; 7,841 - 7,845 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by nod32 Yazıyı Oku
    Hocam hikaye olmamasını temenni etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden Fakat düşüş tavanından %75 düşen bir hisse için çıkış trendi 3 liramı olacak acaba ayrıca bu yabancının maliyeti nerelerde bu kadar toplu olarak satış yapabiliyor...
    Hocam Yabancının maliyetinin çok düşük olabileceğini hepimiz tahmin edebiliyoruz. Bence ama onların maliyet rakamının çok büyük bir önemi yok. Canlarının isteğine bağlı. Erste nin hedefi grafiklere göre obo muhabbetidir. 2,86 vermişti ya. Ha olurmu oraya kadar düşer mi ? tabi orasını kestirmek çok zor.Çünkü orası alımın baba yeridir diye düşünüyorum. Oraya falan düşerse zaten öyle bi girerlerki kağıda böle bedava kağıdı bırakmaz büyükler. Ha sana bana gelince küçük yatırımcıya; zaten çoğunda ki mal yukardan vardır ya da buraya yakın bi yerdedir die düşünüyorum.

Ha şuda var bu spekde o yürek yok kağıdı %20 arttıracakta burdan 4,20 baba direnci geçecek bi anda nerde ha öle bişi yaparsa ki sanmam ama petkimi alıma hız yetmez kimseye aldırmazlar zaten. Ama şimdilik öle bi düşünceleri oldugunu sanmıyorum. %20 dediğim rakamda tam tavana denk geliyor 4,24 ve 4,20 direncini öpüp öpüp geçiyor şu saat itibari ile ama imkansız diyorum. Şu an kademeler 10 kademeden sonra yukarda bom boş zaten öle bi durum da da tüh kaçırdık diyecek tabiki herkes.

Yatırım tavsiyesi değildir Sesli düşündüm işte. Kimsenin canını da sıkmam istemem çok gaz da vermek istemem.

Bakalım spek'in derdi ne canı ne zaman ne isteyecek. Ha şu da var tabi olurda kağıdı 4 lere doğru çekerse kaçığ gıdecek cok fazla kucuk yatırımcı da var. bari burdan kurtaralım paçayı dicek. Ama adam onu bile yapmıyor.

YTD.

Esas

Artı kapattı bugün Petkm.Yukarı dönmesi olumlu hayırlısı bakalım...

Esas

Düşeni kırıp onay aşamasında .
    Hala RSI de pu devam ediyor.
    Herkes istediği gibi çizer ve yorumlar.
    Benim şuanda gördüğüm budur.Ayrıca çanak formasyonu oluşmakta.

Sent from my Discovery using Android mobile app

4. Esas

Palanin bir o kadar maliyette yerin altinda vardir palanin muhtemel maliyeti (eksi) -4.60 dir yatirim tavsiyesi degildir

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 981/981 İlkİlk ... 481881931971979980981

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •