Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
Arama sonucu : 64 madde; 57 - 64 arası.

Konu: MSN Messenger'a bağlanma sorunu olup olmadığını anlama topiği

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas

sn Erasure,
    bilgisayardaki sorunlar basligini bulamadim bir turlu reklam arama modulunu sakliyor.. oradan da bulmadim...

Bugun Derinlikler basligina girmeye calistikca bu hatayi aldim ??
    neden ola ki ?

syg, selamlar...

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 26505 bytes) in /home/karadeniz/public_html/forum/showthread.php on line 1272[/QUOTE]
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

MSN'de kriz!!!

MSN kullanıcıları defalarca oturum açma denemelerine rağmen her seferinde benzer hata kodlarıyla karşılaştılar. Bazen MSN'in oturum açılmış gibi görünmesine rağmen yazılanların karşı tarafa ulaşmadıkları hatasıyla da karşılaştılar.

Aslında MSN kullanıcıları bu duruma yabancı değil. Çünkü geçtiğimiz aylarda da bu gibi sorunlarla karşılaştılar.

Son iki yıldır aynı sorunlarla karşılaşan kullanıcılar bugün tüm gün yaşadıkları karmaşayı tartıştı.

Microsoft'tan bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Kaynak

Akşam saatlerinde denediğimde bir sorun yoktu ama yazılan mesajın gitmemesi hakikaten büyük sorun. Mesajların gitmediğini ya da gelmediğini msn'i kapatırken 'filancayla konuşma alınamadı' gibi bir mesajın gelmesinden anlıyorum...

Esas

Yaklaşık bir saattir gönderilen iletiler iletilmiyor. Başka sitelerde de muzdarip olanlar var. Genel bir sorun herhalde. Belki de Sn. Red Kit'in de dediği gibi yurtdışı çıkışlarının çökmesinden dolayıdır...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

şu anda düzeldi... istanbul

gitmiyordu iletiler...

yazışabilme imkanı verdi......

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    şu anda düzeldi... istanbul

gitmiyordu iletiler...

yazışabilme imkanı verdi......

ne yapacaksın msn'a bağlanıp, başka alternatifler kur olsun, bitsin
    bu arada xp'li sistemlerde msn messenger'ın 4.5 numaralı sürümü gelir,
    diğer sürümlerden sonuç alamadığınızda bunu kullanın. Son versiyon
    farklı servisleri kullanıyor, bu da yığılma sağlıyor. Bende çift messenger
    var, diğeri her zaman işe yarar. Bir deneyin...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

olmazmı başka alternatif... alıyorsun eline telefonu, cep olanından... çeviriyorsun numarayı.. karşında işte o an.. alooooo deyip mevzuya dalıyorsun...

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

sayın erasure

benim msn web camera sorunum var da
    arkadaşım ile kameradan görüşüyorduk.sorun yoktu
    son on gündür kamera davati gönderdiği zaman otomatik red ediyor
    arkadaşıma ben red etmediğim halde
    nadan kamera uygulama talebinizi red etti diye bir ikaz veriyor

acaba sorun ne olabilir
    yardımcı olursanız sevinirim
    windows live ve plus yükle
    işletim sistemim xp

8. Esas

Msn programınızı/windows live kaldırıp tekrar yüklemek lazım.. Bazı kısımları hasar görmüş olabilir buna virus sebep oluyor olabilir..
    Olmadı windowsu tekrar yükleyin...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •