Sayfa 3/928 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TRNSK Transtürk Hold.

Esas

200.000 tavandan sattiklarina gore isteselerdi 1.100.000 hisseyi tabana kadar verirlerdi.alici zaten var.ytd

2. Esas

uğur2 kardeşim yatırımcı tazmin merkezine kayıttaki rakamı bir arkadaş net yorumlasın özellikle virgül ayracı kısmını incelemek gerekiyor eğer virgül ayracından sonraki rakam geçersizse rakam küçük olur o zaman star holding pay satışıyla ilşkilendiremeyiz bu kısmını özellikle anlıyan arkadaşlara soralım ben sadece en son mmk'ya pay satışı kaydını buldum çıkardım saygılarımla ytd

3. Esas

beni tedirginliğe sürüklüyen durum satacağı lot miktarını ve tarih aralığını vermemiş olması yoksa takas dediğin şartlara göre değişir saygılarımla ytd

Esas

Karnibahar kardesim zaten bunlarin istegi ky tedirgin olsun ya elindekini satsin yada girmesin.bunlar 500.000 satarlar baska satmayiz diyebilirler.ytd

5. Esas

sayın uğur2 şu mmk'ya yazdırılan rakamlar çoğu zaman tartışma konusu oluyor kimi virgülden sonrası geçersiz diyor kimi rakam komple okunur diyor delilleriyle sunacak kesin bilgi sahibi arkadaşlardan rica etsekde konu netleşse saygılarımla ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by karnıbahar Yazıyı Oku
    sayın uğur2 şu mmk'ya yazdırılan rakamlar çoğu zaman tartışma konusu oluyor kimi virgülden sonrası geçersiz diyor kimi rakam komple okunur diyor delilleriyle sunacak kesin bilgi sahibi arkadaşlardan rica etsekde konu netleşse saygılarımla ytd
    Virgülden sonraki geçersiz...

Esas

Buhar o zaman saracagi kac lot oluyor.ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Buhar o zaman saracagi kac lot oluyor.ytd
    03.2015 kap haberinde ne kadar yazıyor buraya koyun...

Sayfa 3/928 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •