Sayfa 918/928 İlkİlk ... 418818868908916917918919920 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: TRNSK Transtürk Hold.

1. Esas

Buraya yazılacak şeyler var yazılmayacak şeyler var. Şimdilik susma hakkımı kullanıyorum. Ne diyordu EYM ciler. Biz de dağdan gelmemişiz!!

2. Esas

Valla şubattan sonra şunu çalar dururlar artık!
    https://youtu.be/flg65zb-8S8

3. Esas

Arkadaşlar bu bizim YK başkanı karauzum ün trnsturk ile ilgili bir paylaşımını demecini duyan gören varmı

Esas

Adam galatasaray uğraşıyor. Bizimle ilgilenmiyor. Bizimle ilgilenenler belli.ytd

5. Esas

dertleri ne bunların ....

6. Esas

airforce hepimizin resmi olarak yapabileceği bir şey yok mu? ne bileyim spk ya başvursak ama burda bulunan herkes birlikte hareket etsek yada ortak oldukları şirketi arasak.

Esas

Alıntı Originally Posted by acemibrscı Yazıyı Oku
    airforce hepimizin resmi olarak yapabileceği bir şey yok mu? ne bileyim spk ya başvursak ama burda bulunan herkes birlikte hareket etsek yada ortak oldukları şirketi arasak.
    Ortak oldukları şirketi arasak ne diyecez ki bunlar üç kâğıtcı pacanizini kurtarın mi diyecez bilemedim bugün geçici bilanço için vergi dairelerine beyanatta bulunmak için son gün bakalim ortak olarak kattıkları teknonun bilançoya etkisi zarar mi kar mi yoksa hiç yok mu gorecez asla ytd

8. Esas

Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    ortak oldukları şirketi arasak ne diyecez ki bunlar üç kâğıtcı pacanizini kurtarın mi diyecez bilemedim bugün geçici bilanço için vergi dairelerine beyanatta bulunmak için son gün bakalim ortak olarak kattıkları teknonun bilançoya etkisi zarar mi kar mi yoksa hiç yok mu gorecez asla ytd
    sn airforce1 herkese günaydın kolay gelsin ben sessiz çoğunluktan "son gün" derken bugün de verilmezse nasıl bir süreç işleyecek bununla ilgili bizi aydınlatır mısınız.. Mango olayına dönmesin ??!! Gerçii sanırım bundan dolayı kottan çıkarılma yok tu ama..

Sayfa 918/928 İlkİlk ... 418818868908916917918919920 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •