Sayfa 1/137 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1096 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sörf tahtası (sağlamından)

Esas Sörf tahtası (sağlamından)

Tüm dostlara tekrar merhaba, eskilerden beni tanıyanlar çoktur.
    Eskiden teknik analiz kısmında konu başlıklarım olmuştu.Elimde geldiğince faydalı paylaşımlar yapmış olduğuma inanıyorum.Genelde bana olan eleştiri 10 a yakın hisse senedi analiz etmem idi. İçlerinden birkaçının gitmesi normal deniyordu.

Bu konu başlığında sadece tek hisse üzerinden analiz ve paylaşımlar isteyeceğim. Genelde takibe giren 10-15 gün zarfında ortalama yüzde 5-6 marj bırakabilecek olanları takip etmeye çalışacağız.takip olarak aylık değerlendirme yapacağız

4.05 den comdo takibimizde...

Esas

Hayırlı olsun... Bu arada isim güzel..Tek hisse olunca da eleştiri alırsın. İnsanlar hazıra konup eleştirmeyi sever. Hele bir de gitmese adın spek yandaşına çıkar Aslında 4-5 iyidir. Sıralama yaparsın isteyen isgediğini tercih eder veya hiç etmez. En önemlisi bir iki kelam da neden seçtiğine dair olmalı.. Belki bu noltada seni eleştiren olur ve görmediğin bir şey bulursun.

Bir de kişisel merakım: bunu neden yapıyorsun?

Esas

El cevap: tek yazacağım. Takibi daha kolay ve tembel insan için iyidir. Sürekli yorum analiz gerek kalmaz o yüzden. Kelam zamanla. Ayrıca diğer arkadaşlardan da paylasim ve destek bekliyorum. Amaç az da olsa marj yapacak ve takip edilenlerin süreklilik sağlamak. Neden mi yapiyorum? Test ettiğim sistemleri, yılların tecrübesini burda pekiştirmek. Bir de daha önceki eleştiriler üzerine kendimi upgrade etmiş olmam.Bunu da burada göstermek istiyorum. Kişisel tatmin kısacası. Yani bak ben bu işten anlıyorum diyebilmek, ustadligimizin gostergesini ortaya koyabilmek hepsi bu )

Esas

Alıntı Originally Posted by altınboğa Yazıyı Oku
    El cevap: tek yazacağım. Takibi daha kolay ve tembel insan için iyidir. Sürekli yorum analiz gerek kalmaz o yüzden. Kelam zamanla. Ayrıca diğer arkadaşlardan da paylasim ve destek bekliyorum. Amaç az da olsa marj yapacak ve takip edilenlerin süreklilik sağlamak. Neden mi yapiyorum? Test ettiğim sistemleri, yılların tecrübesini burda pekiştirmek. Bir de daha önceki eleştiriler üzerine kendimi upgrade etmiş olmam.Bunu da burada göstermek istiyorum. Kişisel tatmin kısacası. Yani bak ben bu işten anlıyorum diyebilmek, ustadligimizin gostergesini ortaya koyabilmek hepsi bu )

güzel açıklamışsın

Esas

Comdo için dirençler 410 417 420 426 438
    destekler 404 398 385 377 365

diyebiliriz...ytd..sevgiler...

Esas

Comdo 4,09 kapattı,yaklaşık yüzde 1 marj, takibe devam,ytd,sevgiler...

Esas

facebook grubu imzamda yer almaktadır.selamlar...

Esas

Comdo 4.12 kapattı bugün yukarı doğru, takibe devam, ytd, selamlar...

Sayfa 1/137 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •