Sayfa 94/104 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon
Arama sonucu : 825 madde; 745 - 752 arası.

Konu: FROTO - Ford Otomotiv Sanayii A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    temettü günü fiyatı neydi. 28.26 ydı. şimdi ne oldu. 30 un üstü. yani performansı düşmüş mü şimdi. Düşmemiş.
    İyi şirket değilmiş. Türkiyenin 2015 yılı ihracat şampiyonu kim.
    3 milyar 847 milyon dolar ihracatı kim yaptı.
    30.56 dan aldim 29.80 e dustu temettu verince...bugunde 29.88 e sattim gectim...kac gundur dusurduler kagidi...canımı sıktı sattım bundan sonra bulasmam...dune kadar 29.76 ya kadar dusmesine izin verdiler bugun ise 30 lu fiyatlardan alim yaptilar....bana sattirdiktan sonra dunya sampiyonu olsa ne yazar...elinde tutanlara bol kazanclar...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by nur-u_cihan Yazıyı Oku
    30.56 dan aldim 29.80 e dustu temettu verince...bugunde 29.88 e sattim gectim...kac gundur dusurduler kagidi...canımı sıktı sattım bundan sonra bulasmam...dune kadar 29.76 ya kadar dusmesine izin verdiler bugun ise 30 lu fiyatlardan alim yaptilar....bana sattirdiktan sonra dunya sampiyonu olsa ne yazar...elinde tutanlara bol kazanclar...
    Froto sabah al akşam sat yada 5-10 gün bekle trade et kağıdı değil sen yanlış hisseye girmişsin arsa aldığını düşeneceksen almalısın öyle 5 yıl bekle hiç dokunma hissene bak borsadan nasıl para kazanılırmış gör. Borsada 10-15 tane sağlam kağıt var zaten bu hissede onların en başında gelir ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Resimde görüldüğü gibi 28.35 ydı. temettü tarihi ise 23.11 2016 dı. yani 1 ay önceydi.. temettü sonrası teorik düşüşü. Resmi belge bu. Bu fiyet yüzde 1,5 civarı düşüşten sonrası fiyattı.
    Aralık ayında temettü falan vermedi.
    kasım ile aralığı karıştıranlar var sanırım.
    Teorik olarak belli düşüşünü yaptıktan sonra ,
    temettü sonrası hisseler genellikle hızla toparlanır. Bunun nedeni ise.
    Temettüsünü alan bazı yatırımcılar, temettü parasıyla yine hisse almaya koşar.
    Genelde Bu nedenle hızla yükselir.

Esas

Bigun önce hisseyi alcan, ertesi gün temettüyü vercek , hemde fiyatı düşmeyecek. Varmi böyle dünya?
    Ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by def Yazıyı Oku
    Bigun önce hisseyi alcan, ertesi gün temettüyü vercek , hemde fiyatı düşmeyecek. Varmi böyle dünya?
    Ytd
    yüzde 10 temettü verenler var, oh ne güzel olurdu. düşmese yüzde 10 u al 1 günde.)

6. Esas

Malı yabancı götürüyo tabi hacim olmayınca Froto da olsa tık yok. Yeni yılda yeni zirveler umarım. Hedef orta vade 41 tl ytd

7. Esas

SIKIŞTI kaldı kağıt ya. yorum yapacak var mı niye sıkıştı bu kağıt bu kadar 30,5 u geçemiyoruz bir türlü ytd

8. Esas

Alıntı Originally Posted by GarfieLd83 Yazıyı Oku
    SIKIŞTI kaldı kağıt ya. yorum yapacak var mı niye sıkıştı bu kağıt bu kadar 30,5 u geçemiyoruz bir türlü ytd
    Yabancılar Noel tatilinde Trump göreve başlamadı daha 15 Ocak sonrası güzel hareketler olacak İnşallah ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 94/104 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •