Sayfa 52/898 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Nacizane bir alıntı paylaşımı.

Çıkış için 18.86 üzerinde kalmalı. 19.75 – 20.50 – 21.10 sıralı hedefleri olur. 19.86 altında düşüş başlar. 18.54 – 18.00 sıralı desteklerdir. 18.00 altı stop loss olarak izlenmelidir.

Esas

Birde Halil hocamın yorumunu ekleyelim ozaman.

ASELS 18,83 TL
    05.05.2016
    Aselsan’ın 13.04.2016’da 20,70 TL ile tarihî zirve tazelediği gün hissenin öncü indikatörün aşırı alım bölgesinde olduğunu ve bu seviyeden gelebilecek olası dinlenme sindirme hareketiyle 18,00 TL seviyelerine kadar düzeltmenin yükselen trendi bozmayacağını yazmıştım ki hisse bugün 18,00 TL’den tepki verdi. ��
    Öncü indikatörümüz de aşırı satım bölgesinde yeşil yaktı, pozitif. 18,00 TL desteğinin korunması durumunda kısa vadeli trend hedefi 22,00 TL
    Uzun vadede ise aşağıya da aldığım 13.04.2016 grafiğimizde görüldüğü üzere uzun vadeli formasyon hedefi 10,00 $ – 28,50 TL (2,85 kura göre)

Kaynak : Halil BUHUR Uzun vadeli yatırım Topigi

3. Esas

Alıntı Originally Posted by eko38 Yazıyı Oku
    Birde Halil hocamın yorumunu ekleyelim ozaman.

ASELS 18,83 TL
    05.05.2016
    Aselsanâ��ın 13.04.2016â��da 20,70 TL ile tarihî zirve tazelediği gün hissenin öncü indikatörün aşırı alım bölgesinde olduğunu ve bu seviyeden gelebilecek olası dinlenme sindirme hareketiyle 18,00 TL seviyelerine kadar düzeltmenin yükselen trendi bozmayacağını yazmıştım ki hisse bugün 18,00 TLâ��den tepki verdi. ��
    Öncü indikatörümüz de aşırı satım bölgesinde yeşil yaktı, pozitif. 18,00 TL desteğinin korunması durumunda kısa vadeli trend hedefi 22,00 TL
    Uzun vadede ise aşağıya da aldığım 13.04.2016 grafiğimizde görüldüğü üzere uzun vadeli formasyon hedefi 10,00 $ â�� 28,50 TL (2,85 kura göre)

Kaynak : Halil BUHUR Uzun vadeli yatırım Topigi
    10 dolar dadından yenmez :-)

Esas

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    708

Esas

Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    senin neyine sabah sabah 20.00den giriş yapıyorsun ?(özeleştri yaptım da)ytd.
     Alıntı Originally Posted by noclose Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok docktor bende 19.90 dan giriş yaptım

hocam sıkntı yapmayın

sayın PNP ne diyor bakın...

Alıntı Originally Posted by PNP Yazıyı Oku
    ASELSAN Her fiyattan alınir. Gerisi teferruat...

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    708

Esas

Alıntı Originally Posted by naklov86 Yazıyı Oku
    ASELSAN'ın geliştirdiği HEHSİS, Şili helikopterlerini koruyacak

ASELSAN'ın geliştirdiği ve Türk Silahlı Kuvvetleri envanterindeki helikopterlerde başarıyla kullanılan HEHSİS (Helikopter Harp Kendini Koruma Sistemi) Şili'ye ihraç ediliyor. Bu sistem füzelere karşı koruma sağlıyor.

ASELSAN'ın geliştirdiği HEHSİS, Şili helikopterlerini koruyacak
    Şili Silahlı Kuvvetleri'nin envanterinde bulunan AS532 Cougar ve Super Puma helikopterlerini füzeye karşı koruyacak ve atılacak füzeleri şaşırtacak sistem için anlaşmayla birlikte üretim çalışmaları başladı. Bu anlaşma, Şili ve Türkiye arasındaki ilk savunma ihracat anlaşması oldu.

NASIL ÇALIŞIYOR

Sistemin ana parçalarını Radar İkaz Alıcısı (RWR), Füze İkaz Sistemi (MWS), Yazer İkaz Alıcısı (LWR), RF Karıştırıcı (RJ Jammer), Karşı Tedbir Salma Sistemi (CMDS) ve Süit Merkezi Yönetim Sistemi oluşturuyor. Yerden ısı güdümlü veya radar güdümlü kitleme gerçekleştirildiğinde, kokpitte pilotlar uyarılıyor. Arkasından da çok kısa sürede aktif karıştırma başlıyor. Karşı tedbir olarak da chaff/flare atışları yapılıyor. Füzenin kitlenmesi, atışı, füzyon algoritması, pilota hem sesli hem de görsel olarak bildiriliyor.

Kaynak: Savunma ve Havacılık

hehsis için ayrıntılı bilgiler: http://www.aselsan.com.tr/tr-tr/cozu...a-sistemi/hews

video: https://www.youtube.com/watch?v=-Zt2DuKa4g4

mesela derlerse neden o zaman KİLİS i korumuyorsunuz.
    ya sistem hikaye yada kilise değmiyor.....

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    708

Esas

Alıntı Originally Posted by Brusselantwerp Yazıyı Oku
    Aselsan keklemez kardeş
    Geçmiş yıllar bence asels'in gelecekteki yükseliş ivmesi açısından bağlayıcı olamaz. Gelişen teknoloji, artan yatırımlar, sürekli büyüme v.b faktörlere bağlı olarak gelecek 4yıl, 2012-2016 arasındaki 4 yıldan daha fazla ivmeli yükseliş ve daha fazla bedelsiz barındırabilir.

Ytd Mustafa abi ne der bilmiyorum.

sanırım aselsanın yönetimi bunun hasabını yapmıştır
    sermaye arrtırımları öyle zırt pırt artılılacak bir şey değil bence
    en az 5 yıllık olarak planlanmıştır..
    Fakat iş potansiyeli artarsa ana rermaye ihale şartlarını karşılamassa tekrar arttırmak zorunda kalabilir..
    tabii oda bizim işimize yarar..
    bol kazançlar...

8. Esas

Maliyet 9.60 civarlarinda bikmadan usanmadan biriktirmeye devam , bedelsiz oncesi bugun son eklemeleride gerceklestirdim. Herkese bol kazanclar.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 52/898 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •